Müge Anlı, kayıp Hanife Fındık olayını araştırıyor! Hanife Fındık kimdir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki Hanife Fındık olayı merak ediliyor. 27 yaşında kayıp olan Hanife Fındık’ı arama çalışmaları devam ediyor. Hanife Fındık’ın eşi Bayram Fındık ise Müge Anlı ekibinin soruları karşısında kapıyı üzerine kilitledi. Kayıp kadının annesi Şerife Kükner kızının bulunmasını istiyor. İşte Hanife Fındık ve Bayram Fındık olayıyla alakalı ayrıntılar…
Takip et
Müge Anlı, kayıp Hanife Fındık olayını araştırıyor! Hanife Fındık kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şerife Kükner, kayıp olan kızı Hanife Fındık’ın bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına misafir oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıkan bilgiye göre Hanife Fındık’ın son olarak eşi Bayram Fındık ile mesajlaştığı bilgisine ulaşıldı.

Hanife Fındık – Bayram Fındık olayı nedir, kimdir?

Hanife Fındık’ı arama çalışmaları esnasında Müge Anlı programında izleyiciler şaşırıp kaldı. Bayram Bey, eşini aradığını açmadığını, mesaj atıp “Ben Çankırı’ya hastaneye gidiyorum, kafamda tümör var” dediğini, hastaneye sorduğunu, öyle bir kayıt olmadığını öne sürdü. Hanife Hanım ile Bayram Bey’in mesajlaşma görüntüsünde ise “Sana korkudan diyemedim, tümör var bende, hastaneye gideceğim. Yanımda takılar var bir şey yok merak etme” yazdığı görüldü.

Bayram Fındık kendisini odaya kilitledi

Müge Anlı’nın soruları karşısında Hanife Fındık’ın eşi Bayram Fındık kendisini odaya kapattı. O anlar karşısında Müge Anlı ve izleyicilere şaşkına uğradı. Müge Anlı ‘Bana hiç iyi gelmedi, emniyet yetkilileri bakar şuanda ona, ben hiç bu şekilde kendii kilitleyen ve sırıtan görmedim. Bu işle alakalı iyi şeyler düşünmüyorum. Gerçekler ortaya çıksın da benim de içim rahat etsin.’ şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.