Müge Anlı ile çözülen Fatma Öz cinayetinde cesede ulaşıldı!

Sevgilisinin kayıp olduğunu söyleyerek Müge Anlı'dan yardım isteyen Bahri M. cinayeti itiraf etti. Bahri M., ilişki yaşadığı Fatma Öz'ü silahla öldürdüğünü ve üzerini taşla kapattığını anlattı. Olay yerinde incelemeler yapan yetkililer cesede ulaştı.
Takip et
Müge Anlı ile çözülen Fatma Öz cinayetinde cesede ulaşıldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Malatya’nın Darende ilçesinde yaşayan Fatma Öz, ortalama 40 gün önce ailesinin yanından ayrılmış ve bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Öz, ailesinin kayıp başvurusu yapmasının sonrasında polis tarafından aranmaya başlandı. Aile, kızlarının bulunması için de ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’da programa başvurmuştu.

CANLI YAYINDAN SONRA İNTİHAR ETTİ

Öz’ün gönül ilişkisi yaşadığı Bahri M., sevgilisinin bulunması için canlı yayına katıldıktan sonra intihara kalkıştı. Bahri M. 25 Mayıs tarihinde, aracının içerisinde, tabanca ile çene altından tek el ateş etti. Kurşun elmacık kemiğinden çıktı. Bahri M. intihar girişiminden ağır yaralı olarak kurtuldu.

Müge Anlı ile çözülen Fatma Öz cinayetinde cesede ulaşıldı!Bahri M. (Gri gömlekli)

SİLAHLA ÖLDÜRÜP GÖMMÜŞ

Geçtiğimiz gün göz altında ifadesi alınan Bahri M. Cinayeti itiraf etti. Öz’ü öldürüp Gürün ilçesi Kavak köyü yakınlarındaki boş bir araziye gömdüğünü söyledi. İfade üstüne Bahri M. Bugün sabah saatlerinde olay yerine götürülerek tespit yapıldı. Yapılan tespitte Öz’ün cansız bedenine ulaşıldı. Öz, silahla öldürülüp üstü taşla örtülmüş olarak bulundu. Olay yerindeki inceleme sürüyor.

Müge Anlı ile çözülen Fatma Öz cinayetinde cesede ulaşıldı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.