Müge Anlı, Halil Ergül cinayetini araştırıyor!

Müge Anlı canlı ATV izle! 3 Haziran 2020 Çarşamba Müge Anlı ile Tatlı sert programında neler var sorusu programı yakın takip edenler tarafından merak ediliyor.

Faili meçhul cinayetlerin yanısıra birçok sosyal olayın çözülmesinde de büyük rol oynayan Müge Anlı, her gün seyircileri ekrana kilitlemeyi başaraıyor. Programda dolandırılan Hatice Akalın ve aylar sonra ölü olarak bulunan Halil Ergül Cinayetinin sırrı araştırılıyor. 3 Haziran Müge Anlı canlı izle, ATV Müge Anlı’ da bugün neler var?


Müge Anlı 3 Haziran ATV canlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün neler olacağını merak edenler canlı yayın linkini araştırıyor.Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üstünde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların bütün hayatını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.Görgü tanıkları ve uzman konukları eşliğinde faili meçhul cinayetlerden birçok sosyal olaya kadar çözülmedik problem bırakmayan Müge Anlı, bütün Türkiye’nin yakındadan takip ettiği bir isim. Peki 3 Haziran 2020 Müge Anlı ile tatlı sert’te neler var? Evlenme vaadiyle kandırılan Hatice Akalın kaybettiği 900 bin lirasına kavuşacak mı, aylardır kayıp olan ve en sonunda ölü olarak bulunan Halil Ergül cinayete mi kurban gitti? Karısı ve kızı canlı yayında neler söyleyecek? Müge Anlı atv canlı izleme linki ve 3 haziran müge anlı canlı izle haberimizde..

Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Haziran 2020 Salı günü neler oldu? Müge Anlı programında mühim gelişmeler oldu. Hatice Akalın ve Halil Ergün cinayetinde son vaziyet ne? İşte detaylar…

Hatice Akalın Evlilik Vaadiyle Kandırıldı

Hatice Akalın, evlilik vaadiyle kandırılarak, 900 bin lirasından oldu! Akalın parasını geri alamayınca Müge Anlı’nın programına başvurdu. Ev almak için konuştuğu müteahhide aşık olan ve 900 bin lira kaptıran Hatice Akalın bütün ayrıntıları Müge Anlı’ya anlattı. Söz konusu müteahhit de bugün canlı yayına katıldı ve herkesi şoke eden bu açıklamalarda bulundu.

Halil Ergül Ölü Bulundu

25 Aralık 2019 tarihinden bu yana haber alınamayan 61 yaşındaki Halil Ergül’e ne oldu? Müge Anlı’nın programına katılan Halil Ergül’ün kızı ve eşi epilepsi hastası olduğunu söyledikleri babalarının bulunması için yardım istemiş, fakat anne-kızın sözleri kafalarda soru işareti bırakmıştı. 4 aydır kayıp olan Halil Ergül’ün ölü halde bulundu.


Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı