adplus-dvertising

Müge Anlı: “Cumhurbaşkanı olsam cezaevi açarım”

Müge Anlı canlı yayında yaptığı açıklamayla gündem oldu. Anlı “1 aylığına cumhurbaşkanı olsam yapacağım şey cezaevi inşa etmek” şeklinde konuştu.
Takip et
Müge Anlı: “Cumhurbaşkanı olsam cezaevi açarım”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında meydana gelen olaylar her gün gündem oluyor. Son olarak İstanbul’un Pendik ilçesinde beraber yaşadığı 4 çocuk annesi Yeliz Kibiz’den haber alamadığı için programa katılan Yadigar Kepçe ile alakalı iddialar, stüdyoda gergin anlar meydana gelmesine neden oldu.

‘Sahte imam’ iddiasıyla suçlanan Yadigar Kepçe’nin eski eşi de Müge Anlı’ya bağlandı ve “Benimle evlenmeden önce sahte hocalık yapıyordu” sözleri ile canlı yayına gelen ihbarları doğruladı.

MÜGE ANLI KENDİNİ TUTAMADI

Kepçe’nin sahte hocalık, cinsel saldırı ve daha birçok suça karıştığı iddiaları, Müge Anlı’nın sinirlenmesine neden oldu. Müge Anlı, şunları belirtti:

“Sizi zamanında içeri almadıkları için siz bu şekilde devam ediyorsunuz abi. Esasında sorun sizde değil. Ben size söyleyeyim yani. Gerçekten elimde bir yetki olsa, 1 aylığına cumhurbaşkanı olsam yapacağım şey cezaevi inşa etmek. Bunları toplayacağım vereceğim ellerine briket falan kendilerine bir cezaevi inşa etsinler, girsinler içine kalsınlar. Bir de onlara fide, tohum.

Karınlarını da doyurmak gerekir. Ektiklerini yesinler. Hiç onlara yemek de pişiremem devletini imkanlarını ona mı şey yapacağız. Devletin o kadar yaşlısı var çoluğu var çocuğu var. Kadın kaçmış inşallah senden bir şey yapmadıysan. Kaçırın kaçırın kadınları, gelin ben de arayın.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.