adplus-dvertising

Müge Anlı çileden çıktı: Kızım senin kafan kırık mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine gündem olacak ilginç anlar yaşandı. Müge Anlı, cinayete kurban giden Selim Yalçınkaya’nın eski eşiyle mesajlaşmalarını görünce şaştı kaldı. Yazılanlar karşısında ünlü sunucu çileden çıkarak tepki gösterdi.
Takip et
Müge Anlı çileden çıktı: Kızım senin kafan kırık mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV’de Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında Selim Yalçınkaya cinayeti ele alındı. Müge Anlı’ya 7 Kasım 2022 pazartesi günü eski eş Derya Hanım katıldı. Selim Yalçınkaya’nın eski eşi Derya Hanım’ın yazdığı mesajları okuyan Müge Anlı şaştı kaldı.

Müge Anlı çileden çıktı: Kızım senin kafan kırık mı?

“BEN EŞİMLE BÖYLE KONUŞAMAM”

Programda Derya’nın iddiaların odağındaki yazışmaları vardı. Müge Anlı, ihanet yazışmasının belgelerini Derya’ya göstererek “Sen eşin ilk öldüğünde verdiğin ifadede kabul etmemişsin Erdoğan’la birlikteliğini. Ama daha sonraki ifadende kabul etmişsin. Senin bu karı-koca yazışmaların var. Ben senin 2 katın yaşındayım. Ben hiç kimseyle böyle konuşamam, ne eşimle konuşabilirim, ne bir kız arkadaşımla konuşabilirim… Hele ki eşime bu kadar böyle yaşadığım ilişkinin ayrıntılarını anlatmak… Kızım siz ne yiyorsunuz, ne içiyorsunuz?” dedi.

Derya’nın ise Müge Anlı’nın tespkisine yanıtı “Ben eşimle her şeyi konuşabiliyordum, o da bana konuşuyordu aynı şekilde.” oldu. Ancak Anlı, bu konuşmaların hiçbir şekilde yapılamayacağını açıklayarak “Ama bunlar zaten eşinle en başta konuşmaman gereken şeyler.” şeklinde konuştu. Derya, kendisine yönelik iddialara karşı “O öyle değil. Kendi attıklarını silmiş benim attıklarım duruyor.” dedi.

Yazışmaların içeriğine vurgu yapan Anlı’nın Derya’ya “Senin kocan sana bunları yazsa hoşuna gider miydi?” sorusu üzerine Derya “Gitmez tamam da bana diyor ki şunu mu yaptın, ben de dedim evet bunu yaptım. Sinir anımla dedim.” cevabını verdi.

Müge Anlı çileden çıktı: Kızım senin kafan kırık mı?

“BUNLARI NASIL YAZABİLİRSİN KOCANA?”

Müge Anlı, elinde yazışmaların yer aldığı kağıtlarla birlikte “Kusura bakmayın ama bir karılığın, kocalığın, arkadaşlığın da bir sınırı vardır. İnsan kocasına bunları nasıl yazar kızım? Bunlar bütün dosyada var. Bunları nasıl yazabilirsin kocana?” ifadelerini kullandı. İlk başta yazışmaları kabul etmeyen Derya, “Ben bunu kabul etmiyorum. Ben böyle yazmadım.” dedi.

Derya, yazışmalarda söylediklerini savunmak için “Mesela bu konuşmada, bunu bunu yaptın mı Derya dedi, ben Selim bunları yapmadım dedikçe o yok böyle mi yaptın dedi. Ben de o sinir anıyla yaptım Selim dedim.” ifadelerini kullandı.

Ayrıntılı anlatımlara değinen Anlı ise “Yaptım demiyorsun ki ayrıntılarını anlatıyorsun.” şeklinde konuştu. Bunun üzerine Derya ise “Zaten benim adıma bir sürü fake hesap açılmış. Ben böyle bir hesap kullanmadım.” yanıtını verdi.

Müge Anlı çileden çıktı: Kızım senin kafan kırık mı?

YAZIŞMALARI OKURKEN BİR ANDA GÖZLERİ FAL TAŞI GİBİ AÇILDI

Müge Anlı’nın tekrar yazışmaları gösterip “Bunları yazdın mı, yazmadın mı?” diye sorması üzerine yazılanları okurken gözleri bir anda açılan Derya, bir süre okuduktan sonra “Ben yazdığımı kabul ederim zaten. Bunları böyle yazmadım.” yanıtını verdi.

Anlı’nın tekrar “Bunlar senin yazın mı değil mi? Senin yazın biliyorsun, resmi kayıtlar bunlar. Okumuyorum da.” şeklinde konuşması üzerine Derya “Benimkileri silmişler ama. Ben bunları yazdım ama kendi yazdığını silmiş ama.” diye kendini savundu.

Müge Anlı çileden çıktı: Kızım senin kafan kırık mı?

SONUNDA İHANET YAZIŞMALARINI KABUL ETTİ

Anlı bir kez daha “Bunları sen yazdın mı yazmadın mı?” diye sorunca Derya nihayetinde “Yazdım” diyerek ihanet yazışmalarını kabul etti.

“Bu ne demek yani kızım?” diyerek tepkisini gösteren Anlı’ya Derya “Ben de 19 yaşında bir kızım. O sinir anıyla… Psikolojik olarak da çöktüm.” sözleriyle cevap verdi. Müge Anlı’nın “Bunları nasıl kocanla konuşabiliyorsun?” sorusuna ise Derya’nın yanıtı “Ben onunla her şeyi konuşuyordum” oldu.

MÜGE ANLI’DAN TEPKİ! “BANA KOCAM BUNLARI YAZSA BİLMİYORUM GÖZÜM GÖRÜR MÜ?”

Yazışmaların ayrıntıları ekranlarda yayınlanmasa da ayrıntılı bazı anlatımların olduğuna dikkat çeken Anlı, “Her şeyi derken… Tabii ki naptın bugün işte diye konuşulur da başkası bana bunu bunu yaptı diye yazılır mı?” sözleriyle çıkıştı. Derya ise gerekçe olarak “Ben konuştum. Onu deli etmek için.” dedi. Canlı yayında konuşmalara çok sinirlenen “Neyi hedefliyordun, birini öldürsün diye mi?” dedi ve “Ayrıntılarını okumayacağım. Bana kocam bunları yazsa bilmiyorum gözüm görür mü?” ifadelerini kullandı.

‘Kızım siz ne yiyip içiyorsunuz’ diyen Müge Anlı, Tatlı Sert canlı yayınında isyan etti. Müge Anlı, eski eş Derya Hanım’ın ihanet mesajlarını okuyunca “Kocam bana bunları yazsa, kadın halimle gözüm görmez” dedi.

Müge Anlı çileden çıktı: Kızım senin kafan kırık mı?

İhanet mesajlarını kabul eden Derya Hanım “Ben kocamla her şeyi konuşuyordum” dedi. Müge Anlı “Sen bunları yazarak neyi hedefliyordun? Gelsin seni öldürsünü mü gitsin o adamı mı öldürmesini hedefliyordun?” diye sordu.

Kızım senin kafan kırık mı?

“Kadın halimle kocam bunları yazsa bilmiyorum ben ne yaparım” diyen Müge Anlı, “şu yaştaki halimle, özgürlüğü seven biri olarak söyleyeyim, kocam bunları yazsa bilmiyorum gözüm görür mü” diye konuştu. Müge Anlı Derya’ya sinirlenerek ‘senin kafan kırık mı” diye sordu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.