Müge Anlı Çığ Ailesi olayında son dakika: İsa Akman tutuklandı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibine başvuran Abdurrahman Çığ’ın başına gelenler Palu Ailesini hatırlatmıştı. Türkiye’nin günlerce konuştuğu Palu Ailesi’ndeki gibi Çığ ailesi de enişteleri tarafından dolandırıldıklarını, istismar gördüklerini anlatmıştı. Eniştesi İsa Akman tarafından tecavüze uğrayan Abdurrahman Çığ’ın çıplak fotoğraflarıyla Müge Anlı’dan yardım istemişti. Müge Anlı günler sonra İsa Akman tutuklandığı duyurdu.
Takip et
Müge Anlı Çığ Ailesi olayında son dakika: İsa Akman tutuklandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Müge Anlı Abdurrahman Çığ’ın kendisine başvurduğunu elinde ormanda çekilmiş çıplak fotoğrafları ile yayına geldiğini kendisine 500.000 TL’lik senet imzalatıldığını bu olayda da enişte olayı olduğunu açıklamıştı. Suçlamalarında odağındaki enişte İsa Akman ve ona yardımcı olan üç arkadaşı tutuklandı.

İSA AKMAN HAKKINDAKİ İDDİALAR

İddiaların odağındaki adın ilk vukuatı da olmadığı öğrenildi. 2019 yılında ölümle neticelenen bir olaya karıştığı öğrenildi. Enişte İsa’nın yaptığı peynirleri tüketen 9 kişinin sağlık problemi yaşadığı, 1 kişinin ise öldüğü gün yüzüne çıktı.

Eşinin kardeşine işkence ettiği, dolandırdığı, istismar ettiği öne sürülen İsa Akman’ın genç adamın dini duygularını da istismar ettiği belirtildi. Genç adamı Afyon’da bir hocaya götüren İsa Akman’ın buradaki hocayla da iş birliği yaptığı öne sürüldü. Kısmeti bağlı olduğu için evlenemediğine inandırılan genç adam, Afyon’da hoca olduğu öne sürülen kişi tarafından okunduğuna ve kısmetinin açıldığına ikna edilerek burada da 3 bin lira parasının alındığını belirtti.

Olaya tanık olanlar Çığ Ailesi’nin 980 keçi sahibiyken İsa Akman’ın gelmesiyle yokluğa düştüğünü anlattı. 980 keçinin İsa Akman tarafından

İsa Akman’ın 1978 doğumlu ve sürücü olduğu öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.