Müge Anlı, Celalettin Polat öldürüldü mü araştırıyor!

Celalettin Polat’ı kim öldürdü? Müge Anlı tekrar bölümleriyle birlikte Celalettin Polat olayı yeniden gündeme geldi. Esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan ve kendisinden 11 yıldır kendisinden haber alınamayan Celalettin Polat’ın kardeşleri Müge Anlı ekibinden yardım istemişti. Peki, dört çocuk babası Celalettin Polat öldürüldü mü? Celalettin Polat’ın katili ortaya çıktı mı? İşte Müge Anlı’daki Celalettin Polat olayında son durum…

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te işlenen konullardan Celalettin Polat’ın akıbeti izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Haziran 2009’da Erzincan’ın Çayırlı ilçesindeki Cennet Pınar köyünde ortalıklardan kaybolmuştu. 10 senedir kendisinden haber alınamayan 4 çocuk babası Celalettin Polat’ın öldürüldüğü iddia ediliyordu. Ailesinin yurt dışına gittiğini söylediği babası Celalettin Polat’ın kardeşleri aldıkları bir telefonla yıkıldı. Celalettin Polat’ın kardeşi Sabahattin Polat, 9 ay önce ankesörlü telefonla arayan bir kişinin abisinin öldürüldüğünü ve köylerinde değirmen başındaki tandırın altına gömüldüğünü söylediğini öne sürdü.

AİLESİNİN SÖZLERİ KAN DONDURDU

Cellattin Polat’ın oğlu Emre Polat iddialar üstüne programa katıldı katıldı. Babası gittikten sonra insan gibi yaşadıklarını söyleyen Emre Polat’ın sözleri kafalarda soru işareti bıraktı. Babasından şiddet gördüğünü belirten Emre yakacak odunları kendi üstlerinde kırdığını iddia etti. Güldane Hanım’ın, eşinin kaybolmasından 2 yıl sonra resmi birimlere kayıp müracaatında bulunduğu belirtilirken bunun yanı sıra eşinin kaybolmasının sonrasında çocuklarıyla beraber İstanbul’a yerleşmeleri de dikkatleri üstüne çekti. Celalettin Polat’ın kardeşi ağabeyinin çocuklarını dövdüğünü de yalanlamadı.

Bu şok iddialar karşısında savcılık harekete geçti. Bölgedeki jandarma görevlileri, o alanda kazı çalışması yaptı. Bunun neticesinde birtakım kemiklere rastlandı. Bulunan kemiklerin Celalettin Bey’e ait olup olmadığını öğrenmek için inceleme başlatıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı