Müge Anlı canlı yayında 16 yaşındaki Sevda Kılıç’ın bulunduğunu duyunca ağladı!

Müge Anlı, 16 yaşında madde bağımlısı olan Sevda Kılıç’ın peşine düştü. Anlı, genç kızı metruk bir binada buldu. 4 saatlik uykuyla ayakta olduğunu belirten Müge Anlı artık duygularımı yaşamak istiyorum diyerek canlı yayında ağlamaya başladı.
Takip et
Müge Anlı canlı yayında 16 yaşındaki Sevda Kılıç’ın bulunduğunu duyunca ağladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV’de canlı yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir aranan Sevda Kılıç bugün bulundu. Müge Anlı Sevda Kılıç için gözyaşlarını tutamayarak canlı yayında hüngür hüngür ağladı. 19 Kasım’da ortadan kaybolmasının sonrasında hiçbir iz bulunamayan Sevda Kılıç’ın yazdığı mektup ve komşusuna gönderdiği mesajla kafa karıştırmıştı. Günlerdir her yerde aranan Müge Anlı ekibi tarafından metruk binada bulundu. Sevda Kılıç canlı yayında ailesiyle yüzleşirken annesinin feryatları yürek yaktı. Müge Anlı’nın çağrısı üstüne genç kadının tedavi edilmesi ve güvenli bir yere alınması için ekipler harekete geçti. Metruk binada korumasız halde olan ve tedavi olmayı kabul eden Sevda Kılıç, güvenlik ekipleri tarafından kadın sığınma evine götürüldü.

Müge Anlı canlı yayında 16 yaşındaki Sevda Kılıç’ın bulunduğunu duyunca ağladı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında aranan Sevda Kılıç bulundu! Müge Anlı ekibi tarafından bulunan Sevda’nın annesinin feryatları yürek yaktı.

19 Kasım 2021 günü Gaziantep Şehit Kamil’de ailesi ile beraber yaşadığı evden kaybolan 2 çocuk annesi Sevda Kılıç’a 13 gündür ulaşılamıyordu. Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi bugün Sevda Kılıç’ı kadın sığınma evine teslim edince Müge Anlı canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.

Müge Anlı canlı yayında 16 yaşındaki Sevda Kılıç’ın bulunduğunu duyunca ağladı!

“4 saatlik uykuyla ayakta durmaya çalışıyorum. Sonra bana diyorlar ki ‘Gözü şiş’ bilmem ne… Yeter artık. Ben de duygularımı yaşamak istiyorum” diye gözyaşlarına boğuldu.

Genç kadının bulunmasına ve kurtarılmasına kayıtsız kalamayan Müge Anlı, canlı yayında dakikalarca hüngür hüngür ağladı.

Sevda Kılıç, 16 yaşında evlendiği ve şuan boşanma arefesinde olduğu eşinin kendisini yasaklı maddelere alıştırdığını anlatmıştı.

“Ben hayattayım ama ne eşimle ne ailemle görüşmek istemiyorum”

Kayıp kadının evde bulunan garip mektubu dikkat çekmişti. Komşusuna attığı mesaj kafa karıştırırken Sevda Kılıç emniyete gidip, “Ben hayattayım ama ne eşimle ne ailemle görüşmek istemiyorum” biçiminde ifade verdi.

Müge Anlı canlı yayında 16 yaşındaki Sevda Kılıç’ın bulunduğunu duyunca ağladı!

Şiddet gördüğünü ve fotoğrafları komşusuna attığı ileri sürülen Sevda Kılıç’ın eşi o görüntüler hakkında kendisini, “Dövmedim, onlar sivilce” biçiminde savundu.

Günlerdir Müge Anlı ekibi tarafından sokak sokak aranan Kılıç, metruk bir binada bulundu.

Dünkü yayında Müge Anlı canlı yayınına görüntülü olarak katılan Sevda, ailesiyle canlı yayında yüzleşti.

.Genç kadın ailesinin yanına dönmeyi kabul etmezken annesinin feryatları yürek yaktı.

Müge Anlı canlı yayında 16 yaşındaki Sevda Kılıç’ın bulunduğunu duyunca ağladı!

2 çocuk annesi Kılıç’ın vaziyeti hem annesini hem de Müge Anlı’yı günlerce derinden sarstı. “Kurbanlık koyun gibiydim, her şeyi istemeden kabul ettim. Bunlar bana ağır geldiği için ben de kaçtım. Benim anne olmaya, insan olmaya, kendim olmaya ihtiyacım var. Kimse kararlarımı sorgulamasın” demişti.

Müge Anlı’nın çağrısı karşılık buldu

Müge Anlı ise genç kadını kurtarabilmek için yetkililerden istediği yardım karşılık buldu. İlgili kurumlar Sevda’nın güvenli bir yerde olması ve tedavi görebilmesi için devreye girdi.

Tedavi olmayı kabul etti

Metruk binada korumasız halde olan ve tedavi olmayı kabul eden Sevda Kılıç, güvenlik ekipleri tarafından kadın sığınma evine götürüldü.

Müge Anlı dünkü yayında da Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na seslenerek, Sevda Kılıç’a el uzatılması gerektiğini, kendisini bulduklarını fakat elleridne tutamadıklarını ifade etmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.