Müge Anlı, Altın Kelebek Ödül Töreni’nde gözyaşlarına boğularak ağladı!

47. Altın Kelebek Ödül Töreni'nde iki ödülün sahibi olan ünlü sunucu Müge Anlı gözyaşlarına hakim olamayarak duygu dolu anlar yaşadı. Anlı'nın o dakikalarda konuşmakta da güçlük çektiği görüldü.
Takip et
Müge Anlı, Altın Kelebek Ödül Töreni’nde gözyaşlarına boğularak ağladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

47’ncisi gerçekleştirilen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu PSM’de gerçekleştirilen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirileceği geceyi oyuncu Cem Davran ve Çağla Şıkel sundu.

MÜGE ANLI İKİ ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU

Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği gecede ‘En İyi Gündüz Kuşağı Programı’ ve ‘En İyi Kadın Sunucu’ ödüllerinin sahibi Müge Anlı oldu.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI

Ödülünü Demet Akbağ’ın elinden alan Anlı, konuşması esnasında gözyaşlarını tutmakta zorlandı. Anlı, “İçimdeki kelebekleri harekete geçiren ‘Altın Kelebek’ heyecanını bana yaşatan, 14 senedir benimle yürüyen herkese teşekkür ederim. Bir avuç arkadaşımla çıktığım bu yolda milyonlarca adsız kahraman benimle yol aldı. Kötü insanlarla aynı havayı solumak istemiyorduk. Eşlerin, çocukların gözyaşlarını dindirdik. Aşk evleri kurduk onlarca yardım yaptık en güzeli de beraber yaptık. Her gün şükrediyorum ve geriye dönüp baktığımda ‘iyi ki’ diyorum.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.