Müge Anlı akülü sandalye başvurusu nasıl yapılır? Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı fiyatları!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ihtiyaç sahiplerine tekerli akülü sandalye bağışı yapılabiliyor. Birçok vatandaş akülü sandalye başvurusu nasıl yapılır? sorusuna yanıt arıyor. İşte Müge Anlı akülü tekerlekli sandalye bağışı hakkında bilgiler…
Takip et
Müge Anlı akülü sandalye başvurusu nasıl yapılır? Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı fiyatları!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında akülü sandalye yardımı merak uyandırdı. İhtiyaç sahibi aileler başvurularını Müge Anlı’nın programına yapabilmektedir.

Müge Anlı akülü sandalye başvurusu nasıl yapılır?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında akülü ve tekerlekli sandalye yardımı için ihtiyaç sahibi vatandaşlar başvuru yapıyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılan akülü ve tekerlekli sandalye başvurusu için:

MÜGE ANLI TEKERLEKLİ SANDALYE BAŞVURUSU VE BAĞIŞI İLETİŞİM BİLGİLERİ

7/24 İhbar hattı : 0530 151 31 51

Başvuru için: 0212 354 44 25 – 0212 639 50 17

E-posta: tatlisert@mugeanli.com.tr

MÜGE ANLI TEKERLEKLİ SANDALYE  BAĞIŞI FİYATLARI

Birçok tedarikçi firma, bağışçılara özel tekerlekli sandalye fiyatları, indirim ve kampanyaları ile yardımlaşmaya büyük destek oluyor ,e n uygun fiyatlarla manuel ve akülü tekerlekli sandalye modellerine sahip bir firma olarak bağışçılarla yardıma ihtiyacı olanları buluşturuyor.

Müge anlıya yapılacak tekerlekli sandalye bağışlarının fiyatlarının marka ve modele göre değişiklik gösteriyor. Ancak genel bilgi olması adına ortalama bir manuel sandalyenin fiyatı 900 TL ile 1.900 TL arasında değiştiğini söylemek mümkün.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.