Müge Anlı 8 Haziran Tatlı Sert’te Ayşe Altuntaş’ı arıyor!

Ayşe Altuntaş bulundu mu? Müge Anlı 8 Haziran Canlı ATV izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Haziran 2020 sabahına da hızlı başlayacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta Ayşe Altuntaş'ı arama çalışmalarına başlanmıştı. Öte yandan Sinop'ta yaşanan yangın sonrası 3 kişinin cesedine hala ulaşılamıyor. Faili meçhul cinayetler ve kayıplar sonrası başvurulan Müge Anlı umut oluyor.
Takip et
Müge Anlı 8 Haziran Tatlı Sert’te Ayşe Altuntaş’ı arıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Müge Anlı 8 Haziran canlı ATV izle! Geçtiğimiz hafta Ayşe Altuntaş’ı arama çalışmalarına başlayan Müge Anlı ve ekibi, katil şüphelisi Mehmet Taşdelen’in açıklamaları ve sürpriz görgü tanığının ifadeleri olayın seyrini değiştirmişti. 11 aydır kayıp olan ve ne olduğu bilinmeyen Ayşe Altuntaş’la alakalı sırlar aydınlığa kavuşmadı. Sinop’ta meydana gelen akıllara durgunluk veren yangın sonrası 3 kişinin sır kayboluşu sonrası mağdur Erdal Özkaya Müge Anlı ile beraber annesi, çocuğu ve eşini arıyor. İşte Müge Anlı 8 Haziran 2020 Müge Anlı ATV canlı yayını ve Müge anlı aralıksız izleme linki haberimizde…

Müge Anlı 8 Haziran Tatlı Sert’te Ayşe Altuntaş’ı arıyor!

MÜGE ANLI 8 HAZİRAN 2020 ATV CANLI İZLE

Müge Anlı her gün çarpıcı olayları ele alıyor. Çözüme kavuşturmak için de ekibiyle olan kuvvetini ortaya koyup herkesi sevindirmeye çalışıyor. Senelerdir devam eden yayın maratonunda pek çok aileyi ve vatandaşı sevindiren başarılı basın mensubu ve takım arkadaşları bugün de gene izleyicilerin karşısına çıkacak.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Haziran 2020 Pazartesi izle

Araştırmacı basın mensubu Müge Anlı stüdyoya gelen konuklarına yardımcı olmayı sürdürüyor. Son zamanda sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkan Anlı, bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda olacak. ATV’de yayınlanan Tatlı Sert programını internetten www.atv.com.tr üstünden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.