adplus-dvertising

Müfid Yüksel’in Skandal Açıklamasına Sinan Oğan’dan Cevap

Müfid Yüksel'in "Bu ülkeyi Araplaştıracağız" sözlerine Sinan Oğan'dan sert cevap geldi. Oğan, "Canı Arap mahallesi çeken yallah Arabistan'a gitsin" dedi.
Takip et
Müfid Yüksel’in Skandal Açıklamasına Sinan Oğan’dan Cevap
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Araştırmacı yazar Müfid Yüksel’in sosyal medya sayfasından paylaştığı açıklama, büyük yankı uyandırdı. Yüksel açıklamasında “Bu ülkeyi biz Araplaştıracağız. Büyükşehirlere Arap mahalleleri açacağız” sözlerini kullandı. Gelen tepkiler ardından Yüksel, paylaşımını silmek mecburiyetinde kaldı.

Müfid Yüksel’in Skandal Açıklamasına Sinan Oğan’dan Cevap

Yüksel’in bu açıklamalarına en sert tepki ise eski MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan’dan geldi. Oğan, Yüksel’e yanıt olarak paylaştığı yazıda “Hadi oradan hadsiz! Canı Arap mahallesi çeken yallah Arabistan’a gitsin. Burası adı üzerinde Türkiye’dir. Türkiye’nin Araplaştırılmasına müsaade etmeyeceğiz” sözlerini kullandı.

SİNAN OĞAN’IN ELEŞTİRİLERİNE CEVAP GELDİ

Yüksel’i hedefleyen açıklamalarının ilerleyen kısmında üslubunu daha da sertleştiren Oğan, “Hele bakın şu gafil herife senin gücün yetmez” dedi.

Yüksel de Oğan’ın kendisi hakkındaki sert eleştirilene “Sosyal medyada, Araplık konusu üstünden şahsıma linç kampanyası açan Sinan Ogan, daha önce beraber katıldığımız bir TV programında Irak Kürt bölgesindeki genç kuşakların artık Arapça öğrenmediklerinden yakınıp şikayet ediyordu” biçiminde cevap verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.