Mucize Doktor’un Yeni Bölümünde Sürpriz Konuk Oyuncu

Fox'un reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktorun 15. bölüm fragmanı yayınlandı. 16. bölümde sürpriz bir oyuncu konuk olacak.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Özge Özder, Murat Aygen’in paylaştığı Mucize Doktor’un 16. bölümünde ‘Çınarın Gölgesinde’, ‘Adını Sen Koy’, ‘Komşular’ ve ‘Bir Aile Hikayesi’ gibi dizilerde rol alan Ali Oğuz Şenol konuk oluyor.


15. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Berhayat Hastanesi’nde iki yenilik vardır. İlki; Kıvılcım’ın hazırlıklarını Beliz’den gizli yürüttüğü bağış gecesinin balosu sonunda gelip çatmıştır. İkincisi; özel bir vakada uzmanlık sunmak için hastaneye gelen Doktor Ela’dır. Ali, yabancı insanların arasına girmekten çekinir ve baloya gelmek istemez. Ama Kıvılcım’ın planı uyarınca Tanju, Ali’yi baloya gelmeye zorlar. Diğer tarafta Doktor Ela ve Ferman tedavisini üstlendikleri vakayla ilgili çabucak fikir ayrılığına düşerler ve aralarında rekabet başlar. Balo gecesinin hazırlıkları doludizgin sürerken hastane ahalisi geceye birlikte gidebilecekleri birini arar; aşıklar yüzleşir, kimi kalpler kırılır. Ve bütün o karmaşanın tam ortasında Ali, abisinin neşterini kaybeder. Balo gecesinde gizli bir tehlike onu beklemektedir ve Ali’nin neşteri olmadan bunu atlatması imkansızdır.

Mucize Doktor, yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de FOX’ta.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı