Mucize Doktor'un 4. Bölümünde Olanlar

Savant Sendroumu olan bir doktorun hayatını konu alan dizide dün yaşananlar izleyenleri ekran başına kitledi.
Takip et
Mucize Doktor'un 4. Bölümünde Olanlar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mucize Doktor, dün Fox TV'de yayınlanan 4. bölümü ile sevenlerini ekran başına kitledi. Ali Vefa geçtiğimiz bölümün finalinde, Adil Hoca ile Nazlı'nın konuşmasını duydu ve Nazlı'nın kendisini kandırdığını düşündü.

Bu sebepten dolayı Nazlı ile arasına mesafe koyan Ali Vefa, Nazlı ile konuşmama kararı aldı. Bir hastaya bulunan akciğerin ise şehir dışından getirilmesi gerekliydi. Ferman Hoca bu görev için Nazlı ve Ali Vefa'yı şehir dışına gönderme kararı aldı. Ali Vefa bu görevi istemezken Ferman Hoca kararını böyle verdiğini belirtti. Yolculuğa beraber çıkan ikili, akciğeri aldıktan sonra büyük panik yaşadılar. Akciğerin yolda kullanılmaz hale gelmesini önleyen Nazlı ve Ali Vefa, akciğeri sağlıklı bir şekilde hastaneye getirdiler fakat, bu akciğer başka bir hastaya verildi.

Beliz ise hastaneye yatırım yapacak olan hastanın ameliyatı için Ferman ve Tanju'nun ameliyata girmesini istedi. Bu kararı beğenmeyen Ferman yine Beliz için Tanju'ya gitti fakat Tanju bu durumu hoş karşılamadı. Daha sonra Kıvılcım'ın da yönlendirmesi ile Tanju ameliyat sırasında zor durumda kaldığı için Ferman'ı ameliyata dahil etti. Ferman tüm bunları Beliz için yaparken kendisi de Beliz'den bir kuralı çiğnemesini istedi. Akciğer nakli yapılacak hastaya değer veren Ferman, Beliz'den hastanın bir kadeh içmesini raporlarda saklamasını istedi. Elinden geleni yapacağını söyleyen Beliz ise bunun tersi bir tutum ile davrandı ve Ferman'ın yanında olmadı.

Konuşmaları duyduğunu Nazlı'ya söyleyen Ali Vefa ise Nazlı'nın kendisi ile yakınlaşmasını Adil'in söylemesi üzerine yaptığını düşündüğünü ifade etti. Nazlı ise bu yaşananlardan sonra tüm ekibi toplayarak Ali Vefa'ya sürpriz yapmak istedi. Bu sürprizden ilk başta memnun kalmayan Ali Vefa daha sonra kendisini ekipten gibi hissetmeye başladı. Açelya ise Ali Vefa'nın yanına giderek kendilerinin Nazlı'nın yalvarması sonucu buraya geldiklerini söyledi ve Ali Vefa'ya kimse seni istemiyor dedi.

Ferman ise evde Beliz ile karşılaşmamak için Nazlı'nın daveti üzerine ekibin yanına gider. Kapıdan girecekken Ali Vefa'nın üzüntülü bir halde dışarı çıktığını gören Ferman, Nazlı'ya neler olduğunu sordu.

MUCİZE DOKTOR 5.BÖLÜM HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA?

5. bölüm ön izlemesinde Ali Vefa için önemli bir hasta gelir. Hasta Ali Vefa'nın abisine çok benzemektedir ve Ali Vefa bu hastanın sağlığı ile yakından ilgilenir. Mucize Doktor'un 5. bölümü Perşembe günü 20:00'da Fox TV ekranlarında olacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.