Mucize Doktor’da Ali Vefa Yeni Bölümde Hayat Kurtarıyor

Mucize Doktor'un dün oynanan bölümünde Ali Vefa hastasının bacağını kurtarıyor ve her geçen gün kendisini sevdirmeye devam ediyor.

Dün yayınlanan yeni bölümde, Tanju ekip üzerinde baskısını arttırıyor. Tüm ekibi nöbete bırakan Tanju, Ferman’a da yüklendi. Nöbete kalan ekip ise zorlu bir gece geçti. Düğün konvoyunun kaza yapması sonucu hastaneye birden fazla yaralı geliyor ve Ferman, Ali Vefa’dan yaralılardan biri ile ilgilenmesini istedi.


Ali Vefa düğünde ağır yaralanan damadın bacağını kurtarmak için elinden gelen her şeyi yaptı. Ailesi bacağın kesilmesini istedi ve gelin buna karşı çıktı ve ayakları ile alkolden kurtulduğunu annesine açıkladı. Alkol sorunu olan damat, alkolü spor yolu ile yendi. Gelin de ayağının kesilmesi halinde alkole tekrar başlayacağını, uyanık olsaydı kendisinin de bacağının kesilmesini istemeyeceğini söyledi. Ali Vefa ise bacağı kesmeden hastayı kurtarmayı başardı.

Nazlı bir hastanın eksik olduğunu fark etti ve onu aramaya gitti. Hastayı bulunca beyin kanaması geçirdiğini düşünerek kafa tasından bir delik açtı. Hastaneye götürülen hasta orada hayatını kaybetti. Ali Vefa, hastanın Nazlı’nın yaptığı bir hata sonrası öldüğünü fark etti fakat bunu Nazlı’ya üzülmesin diye açıklayamadı. Olayı içinde tutamayan Ali Vefa, Adil hocaya gitti ve hastanın Nazlı’nın hatası sonucu öldüğünü söyledi.

Adil hoca olayı Nazlı’ya aktarırken Ali Vefa’ya kızmamasını istedi, sebep olarak da Ali Vefa’nın yalan söyleyemediğini gösterdi.

Tanju ise Demir’i kenara sıkıştırdı. Demir 100 bin dolara suni deri alıp hastanın hayatını kurtarınca Tanju, Demir’i şımarık olmakla suçladı.

Dün oynanan bölümün ardından ise 7. bölümün fragmanı yayınlandı. İşte yeni fragman:


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı