Mucize Doktor Yeni Bölümü: Tanju Ali’ye İlk Vakasını Verdi!

Mucize Doktor dizisinde Ali ilk vakasını alır. Ancak bu vaka ile birlikte Ali’nin başına yeni belalar açılır ve sıra dışı olaylar gelişir.

FOX TV ekranlarında yeni bölümü yayınlanan Mucize Doktor dizisinde, Ferman kimsenin bilmediği bir yola çıkmıştır. Boşluktan yararlanan Tanju ise herkesi yola getirmek için kolları sıvar. Tanju ilk iş olarak Ali’ye kendi vakasını verir.

Ali yeni hastasının yanına gittiğinde ise şok yaşar. Ali’nin çocuk hastası, kaybettiği abisine çok benzer. Ali adeta, küçükken kaybettiği abisini tekrardan görmenin şokunu yaşar. Hastayı incelemeye aldıklarında ise ölümcül hastalığı olduğunu anlar. Ali abisine benzeyen çocuk hastasını kurtarmak için elinden geleni yapar ve bir yolunu bulur. Ferman, hastaneye döner dönmez yanına giderek bir yol bulduğunu söyler. Ferman, Ali’yi tersler ve hastaya yapılacak olan işlemlerin diğer bölümler ile koordineli yapılması gerektiğini söyler.

Bunun üzerine Ali sabredemez ve Adil hocanın da desteği ile yapacağı kontrolleri gizli bir şekilde yapmak ister. Tam bu sırada hastanın ailesi odaya girer ve Ali’ye yaptığı işlem için tepki göstermeye başlarlar. Tam o sırada hasta kan kusar ve acil ameliyata alınması gerekir. Ferman, ameliyata hazırlanan Ali’ye müsaade etmez ve ameliyata sokmaz.

Nazlı, Ali’nin kendisine soğuk davranması sonucu tekrar Adil hocanın yanına gider ve durumu sorar. Adil hoca Nazlı’ya, Ali’nin abisinin fotoğrafını gösterince Nazlı olanları anlar ve aklına bir fikir gelir. Ali’nin yapamadığı kontrolü Nazlı yapar ve çocuğun hayatını kurtarırlar.

Tüm bunlar yaşanırken hastanede aşk karmaşası da devam eder. Dedikodular üzerine Nazlı, Ferman’ın evleneceğini duyar ve kendisini kötü hisseder. Ferman ile asansörde karşılaşan Nazlı, Ferman’a evleneceğini duyduğunu söyler ve Ferman da böyle bir şeyin olmadığını Nazlı’ya anlatır. Nazlı bu haber karşısında mutluluktan havaya uçar.

Bölümün finalinde ise Ali, Nazlı’ya teşekkür etmek için, Nazlı’yı sevdiği Charlie Chaplin filmini izlemek için evine davet eder. Mücize Doktor izleyenleri yeni bölümünü önümüzdeki Perşembe FOX TV’de izleyebilir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı