Mucize Doktor Ezo kimdir ,hastalığı nedir? Meningokok nedir? Ezgi Asaroğlu kaç yaşında?

Mucize Doktor dizisinde Ezo karakterine Ezgi Asaroğlu hayat vermektedir. Mucize Doktor Ezo’nun hastalığı meningokok olarak bilinmektedir. Peki ama Mucize Doktor Ezo kimdir, hastalığı nedir, tedavisi nasıl olur? İşte Ezgi Asaroğlu ve Mucize Doktor dizisi hakkında bilgiler…
Takip et
Mucize Doktor Ezo kimdir ,hastalığı nedir? Meningokok nedir? Ezgi Asaroğlu kaç yaşında?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mucize Doktor dizisi FOX TV’de her perşembe saat 20:00’de yayınlanmaktadır. Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Ezgi Asaroğlu, EZO karakterine hayat vermektedir. Ezgi Asaroğlu’nun hayat verdiği Mucize Doktor Ezo karakteri çelişkileri olan bir insandır ve dizide hastalığı vardır. Peki ama Mucize Doktor Ezo kimdir?

Mucize Doktor Ezo kimdir?

Ezo, çelişkilerin insanıdır. Çok yetenekli bir stilist olan Ezo’nun evi de rengarenktir. O renk katmanını kazırsanız altından kaos çıkar. Hiç bir işte uzun süre tutunamaz. Ailesinden uzun uzun bahseder ama onlarla sık görüşmez. Güzeldir ama sağlığına dikkat etmez. İnsanları kendisi de dahil, sürekli, şaşırtır. Doğanın bir gücü gibi asla tahmin edilemez ve öngörülemez bir kızdır.

Mucize Doktor Ezo’nun hastalığı nedir?

Meningokok hastalığı, “meningokok” adı verilen bakterilerin neden olduğu bir hastalıktır. Beyin ve omurilik zarlarının enfeksiyonu olarak da bilinen hastalığın adı son zamanlarda sıkça duyulmaktadır. Genellikle şiddetli geçirilen hastalık meningokok aşısı ile tedavi edilir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.