Mucize Doktor Ali Vefa Türkü Söylerken Mest Etti

Son günlerde reyting rekorları kıran Mucize Doktor Ali Vefa’nın her geçen gün yeni bir özelliği ortaya çıkıyor. Ünlü oyuncu Taner Ölmez türkü ustasıymış.

Fox Tv Ekranlarında yayınlanan dizi Perşembe günleri saat 20:00’da izleyici ile buluşuyor. Yayınlandığı ilk günden beri yoğun bir ilgi gören dizinin baş rol oyuncusu ise dizide Ali Vefa olarak bilinen Taner Ölmez.

Ekranların yeni yıldızı ile ilgili her geçen gün yeni bir haber geliyor. Bu haberlerden biride bugün sosyal medya üzerinde yayınlanan bir video  ile ortaya çıktı. Gitar eşliğinde Türkü söyleyen ünlü oyuncu sesiyle de sevenlerini mest etmeyi başardı.

Dizide otistik bir doktoru canlandıran Ölmez’in başına daha ilk bölümlerde gelmeyen kalmadı. Meslek hayatının başında birçok sorunla mücadele etmeye çalışan genç doktor farklı konusu ve güçlü kadrosu ile yoğun ilgi gördü. Hal böyle olunca da oyuncunun hayranları özel hayatı ile ilgili daha fazla bilgi edinebilmek için sosyal medyaya sardı. On parmağında on marifet olduğu ortaya çıkan Ali Vefa’nın dizi müzikalinde de yer alıp almayacağı şimdiden tartışılmaya başlandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı