Mucize Doktor Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı? Adil Hoca (Reha Özcan) kimdir?

Dün akşam ekranlara gelen Mucize Doktor dizisinin son bölüm detayları merak ediliyor. Baş rollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Fırat Altunmeşe ve Seda Bakan gibi oyuncuların paylaştığı dizide Adil hoca karakteri öldü mü, diziden neden ayrıldı?
Takip et
Mucize Doktor Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı? Adil Hoca (Reha Özcan) kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mucize Doktor dizisi bu hafta 49. bölümüyle ekranlara geldi. Ekrana gelen bölümde oldukça heyecan verici sahneler yer alıyor. Acilde karşılaşan iki düşman aile bütün hastaneyi kaosa boğar. Maksimuma çıkarılan güvenlik önlemlerine rağmen herkes süratle patlama noktasına sürüklenirken Ali’nin aklındaysa Vuslat yüzünden kalbini kırdığı Ezo vardır. Adil, Ali’ye arkadaşını geri vermeye karar verir. Ve tam bu sırada hastanede biriken ortak nefret hedefini bulur. Ama bu hedef hiç beklenmedik, masum biridir. Sevgi hepimizi kurtarabilir mi? Yoksa bazılarımız için çok geç midir? Mucize Doktor Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı?

Mucize Doktor Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı?

FOX TV’de yayınlanan Mucize Doktor son bölümünde iki aile arasındaki Berhayat hastanesinde çıkan husumet sonucunda kör kurşunla vurulan Adil Hoca, maalesef daha fazla dayanamıyor ve ölerek diziye veda ediyor. Uzun zamandır zaten diziden ayrılacağı söylenen Reha Özcan, bu bölümde diziden ayrılıyor. Adil Hoca karakteri dün yayınlanan Mucize Doktor dizisinde son kez yer aldı.

Mucize Doktor 50.bölüm fragmanı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.