Mucize Doktor 39. bölüm fragmanı yayında! Ali ve Nazlı dans ediyor! Mucize Doktor 38. bölüm izle!

Mucize Doktor 19 Kasım akşamı 38. bölümüyle ekrana geldi. Mucize Doktor’un izleyicileri dizinin 39. bölümünde neler olacağını merak ediyor. İşte Mucize Doktor’un 39. bölüm fragmanı hakkında bilgiler!
Takip et
Mucize Doktor 39. bölüm fragmanı yayında! Ali ve Nazlı dans ediyor! Mucize Doktor 38. bölüm izle!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mucize Doktor uzun bir süredir izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Doktor Ali Vefa’nın mucizeleri izleyici tarafından ilgiyle takip ediliyor. Mucize Doktor FOX TV’de 38. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin izleyicileri Mucize Doktor 39. bölüm fragmanı hakkında araştırmalar yapıyor. Peki ama Mucize Doktor 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 38. bölüm izle

Mucize Doktor’un 38. bölüm özeti; ”Babasını hayatından çıkaran Nazlı, aradığı teselliyi Ali’de bulamayınca ikili şimdiye kadar yaşadıkları en büyük ilişki krizinin eşiğine gelirler. Ali, Nazlı için değişmemenin yollarını aramaya başlar ve bu süreçte değer verdiği herkes ve her şey ondan uzaklaşır. Önce öfkeli bir hasta yakını Ali’yi istemez. Sonra Leyla’ya alışmaya çalışan Beliz bebeği 48 saatliğine alıkoyar. Ve Adil, Ali’yi ihmal ederek vakasını kişiselleştiren Ferda’nın üstüne titrer. Gittikçe köşeye sıkışan ve köşeye sıkıştıkça da kendini daha çok zorlayan Ali’ninse aklında tek bir soru vardır: Hayat, Nazlı’nın dediği gibi bir seçim midir? Yoksa bazı şeyleri hayat bizim için mi seçer?” olarak paylaşıldı.

Mucize Doktor 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV’de her perşembe yayınlanan Mucize Doktor’un 39. bölüm fragmanı yayınlandı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.