Müciz Doktor Dizisinde Ferman Hocanın Sırrı Ne?

Yayınladığı ilk bölümden itibaren bir sırrı olduğu anlaşılan Ferman hocanın, sakladığı sırrı izleyenler tarafından dün gece de merak etti.

Ali Vefa’nın asistanı olduğu günden sonra bir sırrı olduğu anlaşılan Ferman hocanın yaşadığı olay herkes tarafından merak ediliyor. Dün yayınlanan 5.bölümde Beliz’e yalan söyleyerek hastaneden ayrılan ve nereye gittiği belli olmayan Ferman, hastaneye döndükten sonra Beliz ile tartışarak, kendisinin hiç kimseye söyleyemediği bir sırrı olduğunu anlattı.

Adil hoca daha önceki bölümlerde, Ferman’ın bu davranışı fark etti ve kendisine geçmişte kaybettiği bir hastanın olup olmadığı soruldu. Bu soru karşısında biraz afallayan Ferman kendisini toparlayarak odandan çıkmıştı.

Dün oynanan bölümde, Ali’nin kriz geçirdiği andan sonra deniz kenarına giden Ferman, burada tek başına ağladı. Bu sahnede akıllara, Ferman hocanın Ali gibi bir kardeşi olabileceği durumunu getirdi. Bizim tahminlerimize göre Ferman hocanın herkesten sakladığı büyük sır, ailesi ile alakalı bir şey. İlerleyen bölümlerde, diziye Ferman hocanın ailesinden birinin katılacağını düşünüyoruz ve bu karakterin de kardeşi olacağı yönünde tahminler yürütüyor.

Hep birlikte Ferman hocanın sırrını yakında öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı