Muazzez Ersoy, Dudak Estetiğini Traktör Lastiğine Benzetti

Yıllara meydan okuyan ünlü şarkıcı Muazzez Ersoy, özellikle dudak estetiği yapanlara veryansın ederek dolgu dudakların traktör lastiğine benzediğini söyledi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına katılan Muazzez Ersoy, estetik yaptırma ile ilgili görüşlerini belirtti.

Estetik yaptırmaya ihtiyacı olmadığını anlatan Muazzez Ersoy, bir gün ihtiyaç olursa yaptırabileceğini ancak şuan ki halinden şikayetçi olmadığını belirtti. Kendini beğendiğini anlatan ünlü şarkıcı yüzündeki çizgilerin ve hatların bir sorun teşkil etmediğini söyleyerek dolgu dudaklara ne kadar karşı olduğunu “Traktör Lastiği” benzetmesiyle anlattı.

Şarkıcının bu yorumu akla diğer dolgu dudak yaptıran ünlüleri getirirken yakın zaman içerisinde yeni bir polemiğin başlayacağının da sinyallerini vermiş oldu. Ersoy açıklamasında doğal şekilde kalın dudakları olanlara lafının olmadığını söyleyerek bunun çok farklı bir durum olduğunu hatırlattı.

MUAZZEZ ERSOY:

Estetiğe ihtiyaç hissedersem olur. Güldüğüm ve konuştuğum zaman yüzümdeki çizgilerin, mimiklerin ortaya çıkması benim hoşuma gidiyor. Dudaklarım da bir şey yok. Kalın dudaklar traktör lastiği. Öyle bir dudağım olmadı için mutluyum. Doğuştan dudakların büyük olması başka bir şey. İri dudaklı olmak için traktör lastiği gibi bir dudağa ben razı değilim.”

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı