Motosikletli Rus Güzeli Fenomen Tanechka Ozolina, Trabzon’da!

Rus fenomeni olarak bilinen Tanechka Ozolina, motosikletine atlayıp Trabzon'un yolunu tutunca ortalık karıştı. Fotoğraf çekilmek için herkes sıraya girdi!
Motosikletli Rus Güzeli Fenomen Tanechka Ozolina, Trabzon’da!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Temmuz ayında Trabzon gezisi yapan Rus fenomeni Tanechka Ozolina, görüntülerinin sosyal medyada yayınlanması üzerine gündeme oturdu. Caddelerde kırmızı renkli Kawasaki marka motosikleti ile boy gösteren Ozolina, seçmiş olduğu kıyafet sitiliyle de görenlerin dikkatini çekmeye başarıyor.

TRABZON’DA TANECHKA OZOLİNA, FIRTINASI ESTİ!

Yaz aylarında çıktığı gezide Trabzona’da uğrayan ünlü fenomen burada yolunu kaybedince adres sorma ihtiyacı duydu. Kırmızı motosikleti ve dekolte kıyafeti ile çevredeki gençlere adres soran Rus güzeli kısa süreli bir şaşkınlığa sebep oldu. Ozolina için önce adres tarifi yapan gençler daha sonra fotoğraf çektirebilmek için sıraya girdiler.

Motosikletli Rus Güzeli Fenomen Tanechka Ozolina, Trabzon’da!

TANECHKA OZOLİNA, NEREYE GİDİYOR?

Zaman zaman ülke içinde ve dışında motosikleti ile yolculuğa çıkan Rus güzelinin bir sonraki istikameti ise bilinmiyor. Ancak Ozolina, hemen hemen geçtiği her bölgeyi videoya çekiyor ve bunu sosyal medya hesapları üzerinden takipçileri ile paylaşıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.