Motorola’dan Giriş Seviyesi Telefon!

Motorola’nın 150 dolarlık yeni telefonu Moto E6, hem fiyatı hem de performansıyla memnun ediyor.

Motorola bu yılki Moto G ve Moto Z serilerinin yeni telefonlarını yayınladı. Şimdi sırada düşük fiyatlı serisi olan Moto E var. 150 dolarlık fiyatıyla Moto E6 geliyor. Motorola’nın E serisi telefonları düşük fiyatlarına oranla oldukça iyi bir kullanım sunuyor.


Motorola bu yıl düşük fiyatlı telefon olarak sadece E6 modelini çıkarıyor. Geçen yıl, E5, E5 Play ve E5 Plus olmak üzere üç farklı model çıkartmıştı. Yeni Moto E6’nın fiyatı, 200 dolarlık Moto G7 Play’in 50 dolar altında. Motorola, her 50 dolarlık artış için farklı segmentte bir akıllı telefon sunuyor. Motorola’nın 300 dolar fiyata kadar telefonları bulunuyor.

GEÇEN YILA GÖRE PEK BİR DEĞİŞİKLİK YOK

Yeni Moto E6 modeli, geçen yılın üçlüsünden en çok E5 modeline tasarımsal olarak benziyor. Ancak hem daha küçük bir ekrana (5.7 inçten 5.5 inçe düşürülmüş) hem de düşürülmüş bir batarya seviyesine (4.000 mAh yerine 3.000 mAh kullanılmış) sahip. Batarya seviyesi düşürülmüş olsa da, çıkarılabilen batarya özelliği ise kullanıcıları memnun etti. Geçen senenin üçlüsünün bataryaları çıkarılamıyordu ve kullanıcılar bu durumdan rahatsız olmuştu.

RAM ve hafızada değişikliğe gidilmeyen Moto E6’nın yine 2 GB RAM’i ve 16 GB hafızası bulunuyor. Herhangi bir değişiklik yapılmamış olsa da üreticileri, geçen yıla göre yüzde 50 daha hızlı bir telefon ürettiklerini söylüyor. Bunun nedeni olarak da, işlemcide Snapdragon 427’den Snapdragon 435’e geçmelerini gösteriyorlar. Yeni model ayrıca, suya ve toza dayanıklı sertifikasına da sahip olarak geliyor. Kamera ise yine 13 megapiksel olarak kalmış.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı