Monaco’dan Falcao İçin Çok Sert Açıklama!

Galatasaray’ın bir türlü bitiremediği Falcao transferinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Monaco tarafından bu sefer çok sert bir açıklama geldi İkinci Başkan Oleg Petrov, “Galatasaray’ın yaptığı saygısızlık” dedi.

Monaco İkinci Başkanı Oleg Petrov, Galatasaray’ın bitirmeye çalıştığı Falcao transferi için çok sert açıklamalarda bulundu. Petrov, Galatasaray’ın Fransa’da kulüp yetkilileri yerine oyuncuyla görüşmesini saygısızlık olarak nitelendirdi ve bunu kabul edemeyeceklerini söyledi.

Fatih Terim’in Konyaspor maçı ardından kadrosunda görmeyi çok istediğini söylediği Falcao, bir türlü sarı kırmızılı formayı giyemiyor. Transfer, bilindiği üzere Abdurrahim Albayrak’ın oyuncuyla çekildiği fotoğraf üzerine bir türlü bitirilemiyor.

TRANSFER ZORA GİRDİ

Monaco İkinci Başkanı Oleg Petrov, Galatasaray’lı yöneticilerin Fransa’ya geldikten sonra oyuncu ile değil kulüp yönetimi ile görüşmeleri gerektiğini vurguladı. Falcao’yu bedava göndermeyeceklerini belirten Petrov, “Galatasaray, Falcao’yu çok istiyorsa 5 milyon Euro ödemek zorunda. Aksi takdirde oyuncu hiçbir yere gitmeyecek ve Monaco ile olan sözleşmesini tamamlayacak” ifadelerini kullandı. Bu açıklamaların ardından Falcao transferinin tamamlanma ihtimalinin çok azaldığı söyleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı