Modacı Gülnur Güneş’in Düğününe Ünlüler Akın Etti

Tarkan ve Ebru Gündeş gibi birçok ismin modacısı olan Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik’in düğününe ünlü isimler akın etti.

İş insanı olan Metin Güneş’in kızı olan Gülnur Güneş, iş insanı olan Yiğit Doğan Çelik ile Cumartesi akşamı yaptıkları düğün ile evlendi. Çiftin dans şarkısı davetliler arasında olan Tarkan’ın ‘Beni Çok Sev’ şarkısı oldu. Daha sonra yoğun istekler üzerine sahneye çıkan Tarkan, Ebru Gündeş ile düet yaptı ve davetliler unutulmaz bir gece yaşadı.

SİYASİ İSİMLER DE DÜĞÜNDE YER ALDI

Gecede, sanat ve moda dünyasından katılan isimlerin yanı sıra, siyaset dünyasından katılan isimler de dikkat çekti. Şahitler arasında; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Ankara Milletvekili Servet Ünsal ve İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç gibi isimler yer aldı.

En dikkat çeken olaylardan biri isi Aleyna Tilki ve Şeyma Subaşı’nın karşılıklı oynaması oldu. Bu dans üzerine sosyal medyadan birçok yorum yapılırken, ikili eleştirilerden nasibini aldı.

Cumartesi akşamı gerçekleştirilen düğünün kına gecesi de düğün kadar konuşulmuştu. 19. yüzyıl Paris konseptli gecede, koreografisini Özgül Tuncer’in üstlendiği ‘Moulin Rouge’ (Kırmızı Değirmen) adlı gösteri sahnelendi. Gösteride Gülnur Güneş başrol oyuncusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı