adplus-dvertising

Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu

Miss Turkey 2019 olabilmek için yarışmaya katılan güzeller arasından son 20'ye kalan finalistler belli oldu.
Takip et
Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Her yıl düzenlenen ve Türkiye’nin en güzel mankenini seçen Miss Turkey güzellik yarışması bu yıl da birbirinden güzel 20 finalistle ekranlarda olacak. Bugüne kadar birçok genç kızın hayalini süsleyen ve şöhretin kapılarını açan Miss Turkey, birbirinden güzel birinciler ikinciler ve üçüncüler çıkardı.

TEK KRİTER GÜZEL OLMAK DEĞİL

Yarışmaya katılan manken ve manken adaylarında aranan ilk özellik fiziksel görüntülerinin, mankenlik kavramına denk düşecek ölçüde olması. Yüz güzelliği ile beden güzelliğinin bir bütün olarak arandığı yarışmada kültür ve eğitim düzeyi de önemli faktörler. Üniversite mezunu olmak, prezantabl ve kültürlü olmak gibi birçok unsurun, kraliçe tacını takabilmek için önem arz ettiği yıllardır bilinen bir gerçek.

Kraliçe tacını giyecek olan güzelin, bu kriterleri taşıması ve bir manken olarak her anında özel hayatına özen göstermesi gerekiyor. Bu zorlu kriterleri karşılayacak olan aday, 2019 Miss Turkey yarışmasında Kraliçe tacının sahibi olacak. İşte 2019 Miss Turkey Adayları:

Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli OlduMiss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu Miss Turkey’de Podyuma Çıkacak 20 Finalist Belli Oldu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.