Mısırlı sevgilisinden ayrılan Şeyma Subaşı şimdi ne yapacak! Yeni paylaşım…

Şeyma Subaşı ile uzun süredir birliktelik yaşayan ve evlilik hazırlığında olan Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi, geçtiğimiz günlerde sosyetik güzelle yollarını ayırmıştı. Ani ayrılığı arkadasın birçok iddia öne sürüdü. Şeyma Subaşı sosyal medyadan çeşitli açıklamalarda bulunurken, Alsaloussi’den gelen geri dönüşüm işaretli paylaşım kafaları karıştırdı.
Takip et
Mısırlı sevgilisinden ayrılan Şeyma Subaşı şimdi ne yapacak! Yeni paylaşım…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir süredir aşk yaşadığı Şeyma Subaşı’na geçtiğimiz haftalarda evlilik teklifi eden Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi, ayrılığın sonrasında ilk defa paylaşım yaptı. Subaşı ayrılık sonra sık sık açıklama ve mutluyum paylaşımları yaparken Alsaloussi, geri dönüşüm işaretli gönderisini “hazır mısınız?” notuyla yayınladı. Alsaloussi’nin bu paylaşımı tekrardan barışacaklarını işaret ettiğini düşündürdü.

Mısırlı sevgilisinden ayrılan Şeyma Subaşı şimdi ne yapacak! Yeni paylaşım…Uzun süredir sosyetik güzel Şeyma Subaşı ile aşk yaşamasıyla Türkiye’de tanınırlık kazanan Mohammed Alsaloussi’den ayrılık sonrası kafa karıştıran paylaşım geldi.Mısırlı sevgilisinden ayrılan Şeyma Subaşı şimdi ne yapacak! Yeni paylaşım…Şubaşı’nın sık sık yaptığı paylaşımlar ile bütün ilişkilerine şahit olduğumu çiftten Alsaloussi geçtiğimiz haftalarda Şubanışı’na evlilik teklifi etmişti.Mısırlı sevgilisinden ayrılan Şeyma Subaşı şimdi ne yapacak! Yeni paylaşım…Evlilik teklifini sosyal medya hesabından paylaşan Subaşı’nın tektaşı ile uzun süre magazinin gündemi olmuştu.Mısırlı sevgilisinden ayrılan Şeyma Subaşı şimdi ne yapacak! Yeni paylaşım…Düğün hazırlıkları yapan Şubaşı’nın hamile olduğu öne sürüldü ve düğünün bu kadar hızlı gelişmesi buna bağlanmıştı.Mısırlı sevgilisinden ayrılan Şeyma Subaşı şimdi ne yapacak! Yeni paylaşım…Fakat Şubaşı bütün haberleri yalanmıştı. Tam unutulmuşken, bir an hamile olduğunu açıklayan Subaşı, verdiği haberden birkaç gün sonra yaşadığı yoğun stresten bebeğini düşürdüğünü ifade etmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.