adplus-dvertising

Misafir geldiği apartmanda ayakkabı avına çıktı, o anlar kameraya yansıdı

Esenyurt’ta bir apartmana konuk olarak gelen hırsız, dönüşte ayakkabı avına çıktı. Zemin katta beğendiği ayakkabıyı kendi ayakkabısı ile değiştiren şahıs olayın sonrasında kayıplara karışırken, o dakikalar kameralara yansıdı.
Takip et
Misafir geldiği apartmanda ayakkabı avına çıktı, o anlar kameraya yansıdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün akşam Esenyurt Süleymaniye Mahallesi’nde meydana geldi. İddialara göre yabancı uyruklu iki şahıs, bir tanıdıklarına ziyarete gitti. Ziyaret ardından iki şahıstan birisi hemen apartmandan ayrılırken, öbür arkadaşı ayakkabı avına çıktı. Zemin katta etrafa bakınan hırsız, kendisi gibi apartmana konuk gelen başka bir vatandaşın ayakkabısını gözüne kestirdi. Bir süre tereddüt eden şahıs, daha sonra kendi ayakkabılarını çıkararak beğendiği ayakkabıları giydi. Bu sırada hırsız üst kattan aşağı inen apartman sakinlerine de aldırmazken, kendi ayakkabısını kapıya bırakarak kayıplara karıştı.

Misafir geldiği apartmanda ayakkabı avına çıktı, o anlar kameraya yansıdı

Hakan Polat – Erdal Can İçelli

İSTANBUL (İHA) –Saatler sonra 700 TL’lik ayakkabısının yerinde olmadığını fark eden vatandaş, hemen güvenlik kameralarını inceledi. Görüntülerde alt kattan çıkan bir şahsın kendi ayakkabılarını giyerek ayağındakileri bıraktığını gören ve kısa zamanlı şaşkınlık geçiren adam, sonrasında hırsızın bıraktığı ayakkabıları giyerek apartmandan ayrıldı. Yaşananlar ise apartmanın güvenlik kameralarına an be an yansıdı.

Meydana Gelen hırsızlığı anlatan ev sahibi, “Evimize bir akrabamız konuk geldi. Yemek yedikten sonra balkona çıktı ve o sırada yabancı uyruklu iki kişinin apartmana girdiğini görmüş. Bu şahıslar tanıdıklarını ziyarete gelmiş ve çıkarken de misafirimizin ayakkabısını çalmışlar. Beğendiği ayakkabıyı çalmış ve eskisini buraya bırakmış. Kimdir kimin nesidir bilmiyorum. Tabii biz olayı saatler sonra fark ettik. Ben halı yıkamıştım, misafire terlikleri giyme ıslak dedim. O da bana ‘Ayakkabılarım yok burada’ şeklinde konuştu. Ben kapının önünde duranları gösterdiğimde ‘Onlar benim değil’ şeklinde konuştu. Sonra güvenlik kamerasına baktık ve ayakkabının çalındığını anladık. Ayakkabının değeri 700 TL civarındaydı. Herkes çok şaşırdı. Misafirin de acilen gitmesi gerekiyordu, o nedenle mecburen hırsızın bıraktığı ayakkabıları giydi” şeklinde konuştu.

Misafir geldiği apartmanda ayakkabı avına çıktı, o anlar kameraya yansıdı
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.