Miray Daner’in mini şortlu pozu sosyal medyayı salladı!

Miray Daner, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Süper mini şortuyla bahçeden poz veren başarılı oyuncunun hayranları fotoğraflara beğeni yağdırdı.
Takip et
Miray Daner’in mini şortlu pozu sosyal medyayı salladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Medcezir, Bir Litre Gözyaşı, Vatanım Sensin ve son olarak dijital bir platformda yayınlanan Saygı dizisiyle hayranlarının beğenisini kazanan Miray Daner’in bahçe pozları olay oldu.

Miray Daner’in mini şortlu pozu sosyal medyayı salladı!Miray Daner, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla magazin gündemine bomba gibi düştü. Miray Daner’in mini şortlu pozu sosyal medyayı salladı!Daner, süper mini şortu ve derin dekoltesi ile çimlerin üstüne sere serpe uzanarak verdiği pozları Instagram hesabında takipçilerinin beğenisine sundu. Miray Daner’in mini şortlu pozu sosyal medyayı salladı!Oyuncunun paylaşımı, kısa zaman içinde çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun alaka görerek sosyal medyaya damga vurdu. Miray Daner’in mini şortlu pozu sosyal medyayı salladı!Miray Daner’in mini şortlu pozu sosyal medyayı salladı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.