Miray Daner, pop şarkısı söylemeye hazırlanıyor!

Pandemi döneminde şan dersleri alan Miray Daner, müzik hayalini gerçekleştirmek için harekete geçti. Katıldığı televizyon programlarında sesinin güzelliğiyle dikkat çeken genç oyuncu, müzisyen arkadaşlarıyla stüdyoya girip yeni bir pop şarkısı seslendirdi.
Takip et
Miray Daner, pop şarkısı söylemeye hazırlanıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kanal D’de yayınlandığı dönemde fenomen haline gelen “Vatanım Sensin” isimli diziyle ismini duyuran Miray Daner, müzik hayalini gerçekleştirmek için ilk adımı attı. Katıldığı televizyon programlarında sesinin güzelliğiyle dikkat çeken meşhur oyuncu bu kabiliyetini profesyonel alanda göstermek için stüdyoya girdi.

Miray Daner, pop şarkısı söylemeye hazırlanıyor!

Pandemi döneminde şans dersleri alan Daner verdiği bir röportajda “Şan dersleri alıyorum. Şan dersi alırken müzik üstüne yoğunlaşmak gibi bir planım yok. Müzikle ilgilenmeyi çok seviyorum ama meslek olarak yaparım dediğim bir alan değil” demişti. Fakat geçtiğimiz ekim ayında misafir olduğu İbrahim Selim’in programında Sezen Aksu’nun “Vay” adlı şarkısını seslendiren genç oyuncu gelen güzel tepkiler ardından bu fikrini değiştirdi. Miray Daner, ‘Vatanım Sensin’ dizisinde Hilal karakteriyle tanındı.

Miray Daner, pop şarkısı söylemeye hazırlanıyor!

Single çıkarmak için çalışmalara başlayan Daner yeni bir pop şarkısını seslendirdi. Müzisyen arkadaşlarıyla beraber çalışmalarını basına yansımaması için gizlilikle yürüten genç oyuncu şarkının düzenlemesini kısa zaman önce bitirdi. Fakat Daner şarkısı için herhangi bir müzik firmasıyla henüz anlaşmaya imza atmadı.

Miray Daner, pop şarkısı söylemeye hazırlanıyor!

Misafir olduğu birçok televizyon programında şarkı belirten ve performansıyla beğeni toplayan Miray Daner’in bu kabiliyeti yapımcıların da dikkatini çekti. Meşhur oyuncu marka yüzü olduğu bir cips şirketinin reklam filmi için geçtiğimiz yıl stüdyoya girip bir şarkı seslendirdi. Daner’in video klibinde de rol aldığı şarkı, YouTube’ta 17 milyon izlenme sayısına ulaşarak büyük beğeni kazandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.