Minik Serçe Sezen Aksu’dan Minik Sıpaya Şarkı

Geçtiğimiz hafta Kayseri'de bir tarlada ölen annesini emmeye çalışırken görüntülenen minik sıpa Boza, koruma altına alındı. Sezen Aksu sıpayı ziyaret etti.

Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği’ni sıklıkla ziyaret ettiği bilinen ve dernekteki gönüllü hayvanseverlerin en büyük destekçileri arasında yer alan Sezen Aksu, geçtiğimiz hafta Kayseri’de bir tarlada ölen annesini emmeye çalışan minik sıpayı ziyaret etti. Boza adı verilen sıpaya şarkılar söyleyen, şefkatini gösteren Sezen Aksu minik sıpayla fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.

SEZEN AKSU MİNİK SIPAYA ŞARKILAR SÖYLEDİ

Tarlada yük taşırken ölen annesini emmeye çalışan sıpayı koruma altına alan Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği, minik sıpaya bir de isim verdi. Boza adını verdikleri sıpaya ayrı bir ilgi gösteren yetkililer, Sezen Aksu ile minik sıpayı tanıştırdı. Derneğin en büyük destekçileri arasında olan Sezen Aksu, sıpayla yakından ilgilendi.

Minik sıpaya şarkılar söyleyen ve bir anne gibi şefkat gösteren Sezen Aksu hayvan hakları için mücadeleye etmeye devam edeceğini belirtti.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı