Minibüsle Kaçırılan Kızı Halk Otobüsüyle Takip Etti!

İstanbul Sancaktepe’de minibüsle kaçırılan kızı bir yakını, halk otobüsüyle takip etti. Halk otobüsü şoförüne “Öndeki aracı takip et” dedi.

İstanbul Sancaktepe’de aksiyon filmlerinde görmeye alışılmış bir olay yaşandı. Genç bir kızı minibüsle zorla kaçırmaya çalışan şahsı takip eden kızın yakını, halk otobüsüne atlayıp aracı takip ettirdi. İçindeki yolcularla birlikte kovalamacaya giren halk otobüsü, minibüsün önünü keserek durdurdu.

YOLCULAR KOVALAMACAYA DAHİL OLDU

Kızın kaçırıldığı minibüs, özel halk otobüsü tarafından Sultanbeyli Hasanpaşa Mahallesi’ne kadar takip etti. Bu sırada otobüsteki bazı yolcuların, kaçırılan kızı kurtarmaya çalışan otobüs şoförüne ‘evimize gideceğiz’ diyerek tepki gösterdiği görüldü.

TEKRAR KAÇINCA POLİS DEVREYE GİRDİ

Otobüs sürücüsü, amansız takip sonucunda minibüsün önünü kesti. Kızın yakını ile otobüsteki vatandaşlar, durdurulan minibüse hamle yaptılar. Şahıs, minibüsle tekrar kaçmaya başlarken, vatandaşlar minibüsün camını yumruklayarak durdurmaya çalıştı. Vatandaşların ihbarı üzerine polis, kaçırılan kızı kurtarmak için çalışma başlattı. Daha sonra yakalanan şahsın tutuklandığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı