“Mini RiRi”yi Görünce Şaşkınlığını Gizleyemedi!

Şarkıcı Rihanna, kendisine aşırı benzeyen küçük kızın fotoğrafını görünce ilginç bir tweet attı.

Rihanna, kendisine esrarengiz bir biçimde benzeyen kızın fotoğrafını kendi Twitter hesabından paylaştı. Paylaşımın altına da “Az kalsın telefonumu yere düşürüyordum” notunu düştü. 31 yaşındaki güzel şarkıcı, paylaşımında böyle bir benzerliğin nasıl olabileceğini de sorguladı. Birçok beğeni ve yorum alan paylaşım, sosyal medyanın gündemine oturdu.


İlk bakışta Rihanna’nın gençlik fotoğrafı gibi duran küçük çocuğun kim olduğu bilinmiyordu. Ancak uzun araştırmalar yapan Rihanna hayranları, çocuğun annesinin sosyal medya hesaplarını bulmayı başardı. Küçük çocuğun adının “Ala” olduğu öğrenildi. Annesi ise 15 bin takipçili hesabında kızının fotoğraflarını da paylaşıyordu. 6 yaşındaki küçük Ala’nın annesine bir anda takipçi yağmaya başladı.

ÇOK SAYIDA YORUM GELDİ

Twitter’da birçok kullanıcı Rihanna’nın paylaşımına cevap verdi. Bir kullanıcı, “Bunun bir yüz değiştirme uygulaması olduğunu düşünüyordum. Ta ki, kızın annesinin sosyal medya hesabını bulana kadar” dedi. Bir başka takipçi ise, “Yani şimdi bu bir bebek filtresi değil mi?” diye sordu. Korkmuş bir Rihanna hayranı ise, “Bunu yaparken bir uygulama kullanmış olmalısınız. Bu fotoğraftan çok korkuyorum. Reenkarnasyonun ispatlanmış hali” yorumunda bulundu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı