Ming-Chi Kuo iPhone’ların geleceği için konuştu: Periscope kamera çok yakında!

Apple iPhone 12 ailesine odaklanmışken ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo’dan bir açıklama geldi. Ming-Chi Kuo hem iPhone 12 kameraları hakkında konuştu hem de Android telefonlarda sıkça rastladığımız periskop kameraların altında ne zaman Apple logosu göreceğimizi paylaştı. Kuo’nun dediklerine bakılırsa periskop kameralı iPhone için fazla beklememize gerek yok.

iPhone 12 artık teknoloji gündeminin ana konularından biri. Haliyle birçok analist de iPhone 12 modelleri hakkında yaptıkları araştırmaları ve çeşitli kaynaklardan elde ettikleri bilgileri kamuoyuyla paylaşıyor. Bu anlamda ‘iPhone’ları bilen adam’ olarak nitelendirilen ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo’nun hepsinin başında geldiğini söylemek mümkün. Kuo, bugün iPhone için yaptığı açıklamalara bir yenisini daha ekledi ve iPhone’ların geleceği hakkındaki genel düşünceleri bir kez daha değiştirdi. Ancak o bu kez iPhone’ların teknik detaylarına değil, kameralarına hatta periskop kameralarına odaklandı.

İPHONE 12 OTOMATİK NETLEMEDE İLERİ GİDECEK

Ming-Chi Kuo önce iPhone 12 hakkında konuştu. Kuo, iPhone 12 modellerinin çok daha gelişmiş bir otomatik kamera netleme sistemine sahip olacağını iddia etti. Analiste göre Apple, iPhone 12’ler için Semco ve Sunny Optical yapımı gelişmiş bir motor kullanacak ve bu motor çok daha hızlı netlemelere kapı açacak. Çok merak edilen iPhone periskop kamerası ne zaman kullanacak? sorusu için ise Ming-Chi Kuo tek bir tarihi işaret ediyor.

Ming-Chi Kuo iPhone’ların geleceği için konuştu: Periscope kamera çok yakında!

APPLE İPHONE PERİSKOP KAMERASI İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Apple analisti Kuo, Apple logosu altında göreceğimiz periskop kameralı iPhone modelleri için 2022’nin altını çiziyor. Kuo’ya göre Apple 2022 yılı için hazırlıklarına çoktan başladı bile. Ancak 2022 yılında Android tarafındaki Huawei, Samsung gibi üreticilerin, halihazırda kullandıkları periskop kameralarda daha da ileri gitmesi ve hatta devrim yaratması muhtemel. Ancak Apple görünüşe göre periskop kameraya Android üreticiler kadar ihtiyaç duymuyor.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı