Milli Sporcu Sosyal Medyadan Gelen Yorumlara İsyan Etti

Milli jimnastikçi Tutya Yılmaz sosyal medyadan paylaştığı bir fotoğrafın ardından yapılan yorumlar sonrası yaptığı açıklamalarla gündem oldu.

Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu bulunan milli sporcu Tutya Yılmaz sosyal medya hesabı üzerinden bir fotoğraf paylaştı. Paylaşımın ardından Tutya Yılmaz’ın fotoğrafının altına yorum yağdı. Yapılan yorumlarda milli sporcunun kaslı vücudu eleştirdi.


Yorumlara isyan eden genç sporcu, yine sosyal medya hesabı üzerinden yorumları eleştiren bir paylaşımda bulundu. Sporcunun dikkat çeken paylaşımı kısa sürede destek mesajları yağdı.

“EMEĞİM,GÖZYAŞIM,DÖKTÜĞÜM TER”

Vücudunun kaslı olduğunu vurgulayan yorumlara Tatya Yılmaz kendisinin sporcu olduğunu vurgulayarak vücudunun bu şekilde olmasının normal olduğunu, kendisinin bu durumun farkında olduğunu dile getirdi. Yılmaz, yapılan yorumlardan dolayı zaman zaman kalbinin kırıldığını dile getirerek şu paylaşımda bulundu:

“Bugün bu fotoğrafı paylaşmadan önce, çok kaslı durduğumu düşündüm ve fotoğrafı ne kadar sevsem de paylaşmaktan çekindim. Bu tür yorumlar zaman zaman insanın kalbini kırılıyor, çünkü nihayetinde ben de bir insanım… Bu kendime verdiğim değerli bir söz. Ben buyum ve ben kendimi bu halimle seviyorum. Senin “Kas Yığını” dediğin şey benim 16 yıllık emeğim, gözyaşım, döktüğüm ter, harcadığım emek, kaçırdığım mezuniyetim ve yazamadığım bir dünya şey… Senin “Kas Yığını” diyerek küçümsemeye çalıştığın şey benim başarı hikayem…Kimin ne dediği, vücudum hakkında ne düşündüğü umurumda değil. Çünkü kendimi seviyorum, kendime ve emeğime saygı duyuyorum. Bunu buraya yazıyorum, çünkü beni örnek alan çok sayıda insan var. Ve onlara öz güvenin, kendini sevmenin, “Elalemi” takmamanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak istedim. Kendinizi sevin,çünkü kendini seven herkesi, her şeyi sever…” açıklamalarında bulundu.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı