Milli Savunma Bakanlığı’ndan Duygulandıran Açıklama!

Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Ölürsem şehit kalırsam gazi" ifadeleri kullanıldı.

Milli Savunma Bakanlığı’ndan resmi Twitter hesabından yapılan son dakika açıklamasında, “TSK vatanımızın bütünlüğüne, devletimizin bekasına, 82 milyon vatandaşımızın huzur/güvenliğine yönelik tehdit/tehlike oluşturan tüm terör örgütlerine karşı asil milletimizin sevgisi, güveni ve duasından aldığı güçle ve “Ölürsem şehit kalırsam gazi” anlayışıyla mücadeleye hazırdır” sözlerine yer verildi.

Öte yandan, Milli Savunma Bakanlığı’nın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Bölgemizin istikrar ve huzuruna katkı sağlayarak Suriyelilerin güvenli bir yaşama kavuşabilmesi için güvenli bölge/barış koridoru kurulması zaruridir.” vurgusunun altı çizildi.

“BARIŞ KORİDORU ZARURİDİR”

MSB’nin Twitter hesabından şu sözler paylaşıldı: “Bölgemizin istikrar ve huzuruna katkı sağlayarak Suriyelilerin güvenli bir yaşama kavuşabilmesi için Güvenli Bölge/Barış koridoru kurulması zaruridir. TSK, sınırlarımızda terör koridoru oluşturulmasına asla müsamaha göstermeyecektir. Harekât için tüm hazırlıklar tamamlanmıştır.”

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı