Milli Savunma Bakanlığı Kritik Görüşmenin Başladığını Duyurdu

Milli savunma Bakanlığı Suriye görüşmeleri hakkında açıklamada bulundu. Bakanlık görüşmeler için "Suriye kuzeyinde güvenli bölgeye yönelik ABD askeri yetkilileri ile görüşmelerin bugünkü kısmı saat 10.30'da Ankara'da bakanlıkta başlamıştır." ifadelerini kullandı.

Milli savunma Bakanlığı Suriye görüşmeleri hakkında açıklamada bulundu. Bakanlık görüşmeler için “Suriye kuzeyinde güvenli bölgeye yönelik ABD askeri yetkilileri ile görüşmelerin bugünkü kısmı saat 10.30’da Ankara’da bakanlıkta başlamıştır.” ifadelerini kullandı.


Milli Savunma Bakanlığı dün Türkiye’ye gelen heyetle ile başlayan görüşmeler dün sona ermişti. Bu sabah yapılan bir açıklama ile heyet Amerika Birleşik Devletleri’nin askeri sorumluları ile bugün yeniden bir görüşmenin yapıldığını duyurdu. Bakanlık ABD ile yapılan görüşmenin bugün saat 10.30’da yeniden başladığını açıkladı.

GÖRÜŞMELERDE İKİNCİ GÜN

Dün başlayan görüşmelerin ardından bugün ikincisi yapılan toplantının başladığı Milli Savunma Bakanlığı’nın resmi Twitter hesabından duyuruldu.  Paylaşımda “Suriye kuzeyinde koordineli bir şekilde tesis edilmesi planlanan Güvenli Bölgeye yönelik ABD askeri yetkilileri ile görüşmelerin bugünkü kısmı saat 10.30’da MSB/Ankara’da başlamıştır.” denildi.

Ayrıntılar Gelecek…

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı