adplus-dvertising

Milli Piyango yılbaşı özel büyük ikramiye çekilişi yapıldı! İşte 200 milyon liralık büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamlar

Son dakika: Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde heyecan sona erdi. 200 milyon liralık büyük ikramiye “6530303” numaralı bilete isabet etti. Büyük ikramiye Giresun Merkez, İstanbul Şişli, Bursa Osmangazi ve online olarak alınan 4 çeyrek bilete çıktı. Talihliler 50’şer milyon liralık ikramiyenin sahibi olacak. Amorti rakamları ise “0”, “6” oldu.
Takip et
Milli Piyango yılbaşı özel büyük ikramiye çekilişi yapıldı! İşte 200 milyon liralık büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamlar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Milli Piyango’nun 12.30’da başlayan çekilişleri tamamlandı. Kanal D ekranlarında canlı olarak yayınlanan büyük ikramiye ve amorti çekilişlerinin ardından heyecan sona erdi.

Büyük ikramiyenin 200 Milyon TL olduğu Milli Piyango Yılbaşı Özel çekilişi bugün saat 23.30’da başladı.

Milli Piyango yılbaşı özel büyük ikramiye çekilişi yapıldı.

BÜYÜK İKRAMİYE KİME ÇIKTI?

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde heyecan sona erdi. 200 milyon liralık büyük ikramiye “6530303” numaralı bilete isabet etti.

Dört talihlinin hangi il ve ilçelerden bilet aldığı da belirlendi. Piyango, Giresun Merkez, İstanbul Şişli, Bursa Osmangazi ve Milli Piyango’nun online sitesinden bilet alan vatandaşlara vurdu.

AMORTİ KAZANAN NUMARALAR

Amorti rakamları ise “0”, “6” oldu.

Ayrıntılar geliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.