Milli Piyango 2022 yılbaşı bilet fiyatları (tam, yarım, çeyrek) ne kadar? Büyük ikramiye kaç milyon TL?

Yılbaşına az bir zaman kala bilet fiyatları merak edilmeye başladı. Her yılbaşını biletiyle birlikte karşılayanlar bu yılın fiyatlarını sorguluyor. Peki, Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları (tam, yarım, çeyrek) 2022 ne kadar? İşte 2022 Milli Piyango tam, yarım, çeyrek bilet fiyatları..
Takip et
Milli Piyango 2022 yılbaşı bilet fiyatları (tam, yarım, çeyrek) ne kadar? Büyük ikramiye kaç milyon TL?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2022 Milli Piyango yılbaşı biletlerinin satışı büyük çekilişin gerçekleşeceği tarihe kısa bir süre kala başladı. Yılbaşı biletleri bayiler ve “millipiyangoonline.com” internet sitesi üzerinden alınabilecek. Bu yıl da internet sitesi ve mobil uygulama üzerinden satın alınabilecek olan yılbaşı biletlerinde çeyrek, yarım ve tam seçenekleriyle alıcılarını bekliyor.

MİLLİ PİYANGO 2022 YILBAŞI BİLET FİYATLARI

Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları tam 120 TL, yarım 60 TL ve çeyrek bilet 30 TL olarak belirlendi. Yılbaşı biletleri bayiler ve “millipiyangoonline.com” internet sitesi üzerinden alınabilecek.

YILBAŞI BÜYÜK İKRAMİYE NE KADAR?

2022 Milli Piyango yılbaşı özel çekilişin büyük ikramiye tutarı 120 milyon Türk Lirası olarak duyuruldu. Dağıtılacak toplam ikramiye tutarının 670 milyon 760 bin TL olacağı çekiliş sonrası, oyunseverler, amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını www.millipiyangoonline.com‘dan öğrenebilecek.

– Büyük ikramiye tutarı 120 milyon TL

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.