Milli Kick Boksçu İçin Karar Çıktı

Kadıköy'de kız arkadaşı ve kendisine yan baktığı iddiasıyla önce dövdüğü sonra bıçakladığı kişiyi öldürme suçundan yargılanan Milli Kick Boksçu için karar çıktı. Berke Şahin kasten adam öldürme suçundan tutuklandı. Beraberinde ki bir kişi de aynı suçtan tutuklanırken diğer kişi serbest bırakıldı.

İstanbul Kadıköy’de kız arkadaşı ile kendisine yan baktığını iddia ettiği kişiyi yanındaki arkadaşıyla birlikte döven ve sonrasında bıçaklayarak ölümüne sebep olan Berke Şahin ve arkadaşları hakkında karar çıktı. Kasten adam öldürme suçundan yargılanan Berke Şahin’in, bu suçu işlediği sabit görüldü. Yanındaki arkadaşlarından T.K. da aynı suçtan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

1 KİŞİ ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

İstanbul Kadıköy’de geçtiğimiz günlerde Milli Kick Boksçu Berke Şahin’in karıştığı cinayetin görüldüğü davada karar verildi. Ömer Özdemir isimli şahsın kendilerine yan baktığını ve kız arkadaşına laf attığını iddia eden Berke Şahin ve yanındaki iki kişi Özdemir’e saldırmıştı. Önce dövülen sonra da bıçaklanarak öldürülen Özdemir’in, Milli Kick Bocksçu ve arkadaşlarından can havliyle kaçmaya çalıştığı o anlar da kameralara takılmıştı.

Mahkeme, verdiği kararda Berke Şahin ve T.K.’nın ”Kasten adam öldürme” suçundan tutuklanmasına, O.C.’nin ise adli kontrol ve yurt dışına çıkma yasağı ile birlikte serbest bırakılmasına karar verdi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı