Millet İttifakı Bitiyor İddialarına Meral Akşener’den Cevap

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı’nın dağılacağı iddialarına, “Cumhur İttifakı’nı destekleyen gazetecilerin fantezisi” yorumunu yaptı.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Millet İttifakı’yla alakalı açıklamalar yaptı. Son günlerde ittifakın çatladığı ile ilgili söylentilere canlı yayında sert yanıt verdi. Akşener, ‘İttifak dağılıyor mu’ söylentileri ile alakalı, “Millet İttifakı’nın dağılıp dağılmayacağı ile ilgili sorulara baktığımız zaman ağırlıklı olarak Cumhur İttifakı’na destek veren basın mensuplarının fantezilerine uygun sorularla karşılaştığımızı görüyorum ben.” biçiminde konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI’NI DESTEKLEYENLERİN FANTEZİSİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fox TV ekranlarında İsmail Küçükkaya’nın sorularını cevapladı. Küçükkaya, Akşener’e Kılıçdaroğlu’nun ‘Millet İttifakı’nın bozulması için devlet istihbarat çalışanlarını araya soktu’ mesajını gösterdi. Bunun ardından açıklama yapan Akşener, “Kılıçdaroğlu ile görüşmem olmadı. Hangi bilgiler doğrultusunda bunu söylüyor bilmiyorum fakat Millet İttifakı’nın dağılıp dağılmayacağı ile ilgili sorulara baktığımız zaman ağırlıklı olarak Cumhur İttifakı’na destek veren basın mensuplarının fantezilerine uygun sorularla karşılaştığımızı görüyorum ben.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı