adplus-dvertising

Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede?

Türkiye’de çok sayıda şubesi bulunan Midyeci Ahmet’ten çalışanlarına maaş müjdesi geldi. Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek? Midyeci Ahmet başvuru nasıl yapılır? Midyeci Ahmet çalışan maaşları!
Takip et
Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Midyeci Ahmet iş başvurusu merak ediliyor. Geçtiğimiz aylarda boşandığı eşiyle yaşadığı mal paylaşımı nedeniyle gündeme gelen Midyeci Ahmet lakaplı Ahmet Çiçek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Fenomen isim, son paylaşımında çalışanlarına dövize endeksli maaş vereceğini açıkladı. Bu gelişmenin ardından Midyeci Ahmet iş başvurusu gündem oldu. Peki, Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek? Midyeci Ahmet başvuru nasıl yapılır? Midyeci Ahmet çalışan maaşları haberimizde…

Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede?

Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede?

Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede?

MİDYECİ AHMET NE KADAR MAAŞ VERECEK? MİDYECİ AHMET İŞ BAŞVURUSU!

Midyeci Ahmet isimli dükkanlarıyla tanınan Ahmet Çiçek, çalışanlarına dövize endeksli maaş ödeyeceğini söyledi. “Avrupa’da yaşayan insanlardan kendilerini geri hissetmesin” diyen Çiçek, İstanbul İkitelli ve Yunanistan’da bulunan fabrikalarında çalışanlara minimum 712 euro yani 13 bin TL maaş vereceğini duyurdu.

“AVRUPA’DA YAŞAYAN İNSANLARDAN GERİ KALMIŞ HİSSETMEYECEKLER”

Instagram hesabından açıklama yapan Midyeci Ahmet “Kura bir müdahalede Midyeci Ahmet’ten. Yunanistan’daki fabrikamızda çalışan arkadaşlarımız 712 euro alıyor. İstanbul’da İkitelli fabrikamızda çalışan arkadaşlarımız da minimum 712 euro alacak. Evet yanlış duymadınız bundan sonra Midyeci Ahmet ailesinde çalışan iş arkadaşlarımız, dövize endeksli maaş alacaktır. Bizimle çalışan arkadaşlarımızın maaşları erimeyecek. Avrupa’da yaşayan insanlardan kendilerini geri kalmış hissetmeyecekler ve hak ettiklerini alacaklar. Çok mutluyum uzun zamandır yapmak istediğim bir şeydi. Hayırlı uğurlu olsun umarım benzeri değişiklikleri yapabilecek güçteki işletmelere örnek ve ilham oluruz. Her şey vatan için, sizi seviyorum. Bundan sonra Midyeci Ahmet’te döviz bazlı maaş” ifadelerini kullandı.

Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede?

MİDYECİ AHMET KİMDİR NERELİ KAÇ YAŞINDA?

Ahmet Çiçek Midye ve kokoreç dünyasının bir numaralı ismi olarak iş hayatını sürdürmektedir. Aslen Mardin’li bir ailenin evladı olarak dünyaya gelmiştir. Kokoreç ile birlikte Midye sunumu ile de tanınmış ve Midyeci Ahmet ismi ile sosyal medya ve daha bir çok mecrada ismini duyurmuştur. Babasının başlık parası olmaması nedeniyle annesini kaçırdığını ardından evlenip bir süre Mardin’de yaşadığını ardından İzmir Kadifekale’ye yerleştiklerini belirtmiştir. Bu nedenle İzmir’de doğmuştur.

Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede?

Burada Mardinli hemşehrilerinin midye işi yaptığını ve annesinin de kendisine midye yapmayı öğretmesi ile 8 yaşından bu yana bu işle uğraştığını belirtmiştir. Ardından ailesi ile birlikte İstanbul’a taşınmıştır. Büyüyüp kardeşleri ile beraber midye satma yaşına geldiğinde annesi vefat etmiştir. İstanbul’da Dolapdere, Hacıhüsrev ve İstiklal Caddesi, Şişhane’de Tevfik Sağlam İlkokulunun önünde. Taksim Sıraselviler’de eski Kemancı Barı önünde seyyar tezgahta satış yapmış, 2003 yılında Beyoğlu Balık Pazarı’nda bir dükkan açmış ve 5 yıl işletmiştir.

Ardından işi daha da büyütmüş ve İstanbul Beşiktaş gibi elit bir ilçede dükkan açarak hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde müşterilerinin sadece İstanbul’dan olmadığını il dışından gelen müşterilerinin de bir hayli fazla olduğunu belirten Midyeci Ahmet midye yapmanın el marifeti olduğunu, ancak küçük çaplıda olsa Beyoğlu’nda Ermeni ve Rum arkadaşlarının kendisine küçük öneriler sunduğunu ve bu önerilerden de yararlandığını açıklamıştır. Midyeleri genellikle Avşa Adası, Güney Marmara Adası ve Balıkesir bölgesinde yer alan Midye çiftliklerinde yetişmektedir. Günde ortalama 60.000 Midye satmaktadır.

BİRÇOK ÜLKEDE ŞUBESİ BULUNUYOR

Avrupa’da üretim tesisi olarak Yunanistan’da fabrika kuran Midyeci Ahmet, Türkiye’nin yanı sıra Dubai, İngiltere, Katar, Bahreyn, Mısır, Suudi Arabistan, Almanya ve Yunanistan’da da şubeler açtı.

MİDYECİ AHMET  VE EŞİNİN OLAYLI BOŞANMA DAVASI

‘Midyeci Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Çiçek ile Deniz Çelebi 23 Kasım 2021 tarihinde anlaşmalı boşanarak, 10 yıllık evliliklerini sonlandırdı. Bu evlilikten 9 ve 3.5 yaşında iki çocukları olan çift arasındaki anlaşmaya göre Midyeci Ahmet Beşiktaş Şubesi, Deniz Çelebi’ye devredildi. 1 Aralık 2021 tarihinde Beşiktaş şubesini işletmeye başlayan Deniz Çelebi, eski eşi Ahmet Çiçek’in bir hafta sonra kendilerine malzeme tedarikini kestiğini ve hemen karşılarına aynı isimle şube açtığını söyledi.

Seyyar tezgâhta satış yaparken işi büyütüp 25 dükkanlık Midyeci Ahmet zincirini kuran Ahmet Çiçek geçtiğimiz gün boşandı. Midyeci Ahmet, Beşiktaş’taki merkez şubesini nafaka olarak eşi ve iki çocuğuna bıraktı. Ancak Midyeci Ahmet bu şubesinin karşısına başka bir dükkân açarak “Beşiktaş ana şubemiz ile markamızın hiçbir şekilde bir bağı kalmamıştır. Gerek satılan ürünler, gerek hizmet kalitesinin kontrolü bünyemizden çıkmıştır. Midye, kokoreç gibi tedarik edilen ürünler kesinlikle tarafımızdan sağlanmamaktadır” diye paylaşım yaptı.

Deniz Çelebi ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yaşananlara isyan etti. Çelebi, özetle şunları söyledi: “Bu marka benim kolyem satılarak yaratıldı. Boşanırken Beşiktaş merkez şubeyi bana verdi. Ama ben ve çocuklarım bugün mağdur ediliyoruz. Merkez şube mahkeme kararıyla aldığım tek yer. 25 tane şubesi var. Beşiktaş şubeyi elimden almaya çalışıyor. Çünkü benim bir kadın olarak ayakta durmaya çalışmamı istemiyor. 9 günde karşıma şube açıldı.”

‘KOLYEMİ SATTIM İSİM HAKKINI ÖYLE ALDIK’

Deniz Çelebi, “Biz Ahmet Bey ile evlenirken, aslında çok ciddi borçları vardı. Bu durumları beraber aşacağımıza inandığım için Ahmet Bey ile evlendim. Evlendikten sonra Midyeci Ahmet markasını oluşturmaya başladık. İsmi ne olsun diye düşünürken Ahmet Bey bana ‘ismi Midyeci Deniz olsun’ dedi. Ben kesinlikle kabul etmedim. Markanın patentini alırken kolyemi sattım da isim hakkını aldık. Binlerce midyeyi belki milyonlarca midyeyi ben yaptım. Sabah 07.00, gece 03.00’e kadar 4-5 yıl böyle çalıştım. Ben kamera önünde değildim, ben perde arkasındaydım. Ahmet Bey markanın yüzüydü. Boşanma esnasında anlaşamadık. Ahmet Bey egoist tavırlar içerisine girmeye başladı. Beni hikayesinde istememeye başladı. ‘Boşanalım’ dedi. ‘Tamam’ dedim. İki medeni insan gibi oturduk. Merkez şubeyi istedim. Manevi değeri çok yüksekti. Ben yıllarca burada çalıştım, burayı istedim ve aldım. Burası bana hakkıyla ismiyle devredildi” diye konuştu.

Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede?

“BENİ BİR EŞ OLARAK DEĞİL DE ÇALIŞANI OLARAK GÖRMEYE BAŞLADI”

Deniz Çelebi “Boşandıktan sonra, 15 gün içerisinde benimle franchise sözleşmesi imzalaması lazımdı. Bu şubeye mal vermesi gerekiyordu. Boşanmadan sonra dokuzuncu gün mal vermeyi kesti. Karşıma dükkan açtı. Kadın olarak güçlü durmamı istemiyor. Başarmamı istemiyor. Benim ona muhtaç olmamı istiyor. Sosyal medyada ‘Çocuklarına nafaka alıyorsun zaten’ diyorlar. Çocuklarımın nafakasını ben üç aydır zorla alıyorum. Midyeci Ahmet markası dededen, ya da babadan kalma bir yer değil. Biz Ahmet Bey ile emek vererek bu markayı yarattık. Midyeci Ahmet lezzeti benim elimden geçiyor, bütün reçeteler bana ait. Şu an midyeyi ben yapıyorum, kokoreci aynı yerden temin ediyorum. Yakışmadı Midyeci Ahmet’e. Beni bir eş olarak değil de bir çalışan olarak görmeye başlamıştı” şeklinde konuştu.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA PAYLAŞTI

Ahmet Çiçek, sosyal medya hesabından konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Bahsetmek istemediğim bazı nedenlerden dolayı yıllardır hizmet verdiğimiz Beşiktaş Midyeci Ahmet ana şubemiz ile markamızın hiçbir şekilde bir bağı kalmamıştır. Özellikle şu an var olan Midyeci Ahmet tabelası en kısa sürede indirilecek olup, kurumsal tüm bağımızın kalmaması sağlanacaktır. Gerek satılan ürünlerin gerek hizmet kalitesinin kontrolü bünyemizden çıkarılmıştır. Midye, kokoreç, gibi tedarik edilen ürünler kesinlikle tarafımızdan sağlanmamaktadır. Ürün ve hizmet ile alakalı doğacak şikayetlerden markamız sorumlu değildir” dedi.

Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede? Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede? Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede? Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede?

MİDYECİ AHMET AĞLAYARAK ANLATTI

Midyeci Ahmet olarak tanınan Ahmet Çiçek ile yakın zaman önce boşandığı eşi Deniz Çelebi arasında dükkan krizi yaşandı. Boşanırken Beşiktaş’taki dükkanı eşine devreden Çiçek’in “Beşiktaş’taki dükkan ile bağımız kalmamıştır. Doğacak şikayetlerden şirketimiz sorumlu değildir” açıklaması ortalığı karıştırdı. Açıklamanın ardından konuşan Çelebi “Bu marka benim kolyem satılarak yaratıldı. Şimdi karşıma şube açtı” diyerek isyan etti. Eşinin açıklamalarından sonra Çiçek de hakkındaki iddialara cevap verdi.

Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede?

“BİZE YARDIM ETMEYEN AİLESİYLE BERABER ÇALIŞMAYA BAŞLADIK”

Instagram hesabından bir video yayınlayan Midyeci Ahmet, şunları söyledi: “Bu videoyu yayınladığım için çocuklarım adına çok üzgünüm. Yanlış anlaşılmak benim en son isteyeceğim şeydir. Karşınıza böyle çıktığım için çok üzgünüm. Biz Deniz Hanım’la 4 ay önce boşandık ve bazı kararlar aldık. Deniz Hanım benim ikinci evliliğimdi. İlk evliliğimi bilinçsiz bir şekilde yaptım. Deniz Hanım’la aşık olarak yoklukta evlendik ve birlikte sırt sırta çalıştık. Konuşmalarımda da kendimden çok onu yücelttim. Hiçbir zaman hakkını yemedim. Beşiktaş’taki şubeyi açarken 1 kuruş param yoktu ve onun ailesinden para istedik. 100 dolar bile destek alamadık. Deniz Hanım’ın ailesinden bir konserde ekipman kuracağım için arabasını istedim. ‘Veririm ama sabaha kadar kalmasın. O yüzden veremem’ dediler. Biz de 2-3 motor bulup onlarla gittik. Çalıştık, işler de güzel gitti. Ailesi de bizimle çalışmaya başladı. Ara sıra ailenden birilerinin bizimle çalışmasından korkuyorum demiştim. Denedik ve her şey güzel gitti.”

“ŞİRKETİN YARISINI İSTEDİ”

“Para kazanmaya başladıktan sonra ailesi ve akrabalarıyla ilgili kulağıma dedikodular gelmeye başladı. Neredeyse bütün sülalesi bizimle çalışıyordu. Pandemide bütün dünya kapatırken biz yatırım yaptık. Sonra çocuklarım ve eşimle Kaş’a tatile gittik. Eşimle çocuklarla alkollü mekana gitme diyerek bir tartışma yaşadık ben de sesimi yükselttim. Bu tartışma 2-3 ay sürdü ve ben barışmak isterken o uzatmaya devam edince barışmak istemediğini anladım. Sonra bana ‘ben markanın yarısını istiyorum’ dedi. Ben de evli olduğumuz için zaten her şeyin ortak olduğunu söyledim. Bu arada para ve imza işleri Deniz hanım ve kardeşlerindeydi. Ben sadece kritik yerlerde kararlar veriyordum. Deniz kendini ekonomik olarak rahat hissetsin diye ben ona bir alan sağladım. Hak ediyordu, çok büyük emekleri var.”

“DENİZ TARTIŞMALARDA ÇIĞLIK ATIP BAYILIYORDU”

“Ben şirketin yarısını isteyince kabul ederek vereceğimi söyledim. Akşamına da bana ‘ben bir şey istemiyorum, sen psikoloğa gidip tedavi ol’ dedi. Bana ‘sen narsistsin’ dedi. Ben de 6-7 seans bir psikologdan yardım aldım. Psikoloğum narsist olmadığıma karar verdi. Bir proje için çalışırken fikir anlaşmazlığı yaşadık ve Deniz ile kardeşleri beni seven, yanımda olan insanları bir bir işten çıkarmaya başladı. Deniz tartışmalarda çığlık atıp, ortalığı dağıtarak ve bayılarak tepki verirdi. Ben çocuklarım için her şeye katlandım.”

Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede?

“KENDİ DÜZENİNİ KURMAK İÇİN BOŞANMAYI GÖZE ALDI”

“Yunanistan’daki fabrikam kur artışından dolayı sıkıntılar yaşayınca Deniz ve ailesi de Beşiktaş’taki şubeyi almak için plan yapmaya başlamış. Bunlar kendi düzenini kurmak istedi ve boşanmayı göze aldı. Mal paylaşımını öyle bir yapmışlardı her şey planlı. Bu benim için ihanetten bile beter. Yoklukta evlendiğim insan batacağımı düşündüğü için yolları ayırmaya karar vermiş. Beni kullanmaya çalışmış. Her şey planlı olduğunu görünce her şeyi kabul ederek bitmesini istedim. Benim asla affetmeyeceğim şey ihanettir. İhanetçi ve vefasız insanı affedemiyorum. Önce şirketin Türkiye ayağını komple istedi. Ben de o şekilde ayakta duramayacağımı söyleyince ‘tamam o zaman sadece Beşiktaş şubesini ver’ dedi. Merkez şube şirkete diğer şubelerden daha çok kazandırıyordu. Nafaka olarak da önce 250 bin TL istedi ve kabul ettim. Hesap kitap yapınca fazla geleceğini anlayınca 100 bin TL’ye indirdik. O da ‘o zaman işler düzelince 200-250 bin yaparsın dedi. Merkezi istedi tamam dedim, isim hakkı istedi verdim.”

“ŞİRKETİ ÇOCUKLAR İÇİN DEĞİL DAHA ÇOK PARA KAZANMAK İÇİN İSTEMİŞ”

“Boşandıktan sonra işler sözleşmelere geldi. Avukatım sözleşme bir durum fark etti. Çocuklarıma kalması için bıraktığım şirket için satma ve ortak alma hakkı istemiş. Bu arada daireler, yeni alınmış araba… İki gün bile kullanmama izin vermemişti, onu bırakıp araç kiraladım. Küçük bir arabam vardı onu da kızıma vermiştim. Sonra kendime büyük araba aldım. Satılma ve ortak alma isteğini görünce amacın çocuklarıma kalması da değil de daha çok para kazanmak istenmesi olduğunu anladım. Bunları görünce şoke oldum ve önlem almam gerekti. Emek verdiğim yeri neden ailesine vereyim ki? Sahip olduğumuz evi de ikiye bölmüştük kimse satamasın ve çocuklara kalsın diye. Hakları kabul etmediğim için dükkanı devretme işlerinde çatışmaya girdik.”

“DENİZ’İN EGOSUNU TATMİN ETMEK İÇİN HER ŞEYİ YAPTIM”

“Bu süreci bir yarış haline getirdiler ama nefret ve kinle. Şimdi Deniz ‘midyeyi ben yapıyordum, lezzeti ben veriyordum’ diyor. Sen bunları yaparken ben yıllarca uyudum mu? İnsanlar paylaştıklarımı görmese bu duruma inanacaklar. Gerçekten kolyesini verdi. Ben de sosyal medyadan paylaşarak onu yüceltmiştim. Onu yüceltmek her zaman beni mutlu etti. Türkiye bunu yapan az insan vardır bunlardan bir tanesi de benim. Dünden beri acımadan yazıyorlar. Bir kadını gözyaşlarından dolayı mazlum, bir erkeği de sessizliğinden dolayı vicdansız etmeden önce bir daha düşünün. Kolye meselesini ve desteğini asla inkar etmedim. Onun egosunu tatmin etmek için ne gerekiyorsa yaptım. Allah şahit. Bana zamanında araba vermeyen abisinin başı derde girmişti ben yardımcı oldum. Sonra abisi sol tarafından felç oldu. Zamanla toparlanmaya başladı. Boşanma aşamasında da Deniz’i gazlayanların başında geliyor. Allah’a havale ettim. Bu insanlar hayal edemeyecekleri yere geldi bir gün bile hiçbirinden hesap istemedim. Bütün bunlara rağmen bana bunları yaptılar.”

Midyeci Ahmet kimdir, olaylı boşandığı eşi kim? Midyeci Ahmet ne kadar maaş verecek, işyeri nerede?

“YARDIMCIMA 6 EL SIKTILAR”

“O Midyeci Ahmet markasında senin kolyenin yanı sıra yaşanmamış bir çocukluk, tacize uğramış bir çocukluk, caddelerde altına işemek zorunda kalmış bir çocuk, yaşanmamış bir gençlik var. Keşke bir tek kolyeyle olsaydı. Uzun süredir yanımda çalışan bir yardımcım var iki çocuk babası. Hem ona hem de bana özel mesajlardan tehditler gelmeye başladı. Ben tehditlerden korkmam. O arkadaşım bir gün arabasından inip evine girerken bir maskeli gelip 6 el mermi sıkıyor. 16 yaşında bir çocuk göndermişler. Eli titrediği için 6 el sıkmış ama biri de isabet etmemiş.

“SİLAHSIZIM, YÜREĞİNİZ VARSA GELİN BEKLİYORUM”

“Buradayım, bir tane korumam var onu da tatile göndereceğim. Tek başımayım, yardımcımı da almayacağım. Silahım da yok. Gönderin bana ama göndereceği kişi işini bilsin ya da direkt siz gelin. Tabi siz gelin, gelebiliyorsanız. Yüreğiniz varsa bekliyorum. Gelmezseniz namertsiniz. Yapabiliyorsanız yapın. Sizden korkan sizden beter olsun.”

DÜKKAN, EV, ARABA, 300 BİN DOLAR VE NAFAKA

“O arkadaşıma yapılan saldırıdan sonra ben paylaşım yaparak şubenin bize ait olmadığını söyledim. Ama bundan önce midyesi ve kokoreçinden dolayı şubeden çok şikayet aldık. İşler kötüye gidince ben de o paylaşımı yaptım. Onlar da yol buldu. Dükkan, ev ve arabayı verdim. 300 bin dolar vereceğim ve ayrıca nafakasını da alıyor. Emniyete haber verdik ve bu saldırıda kim suçluysa cezasını çekecek. Kim ne yapıyorsa bedelini ödüyor. Şiddete başvurmadım, yapmadım, yapmam da. Ben Türkiye’de yaşananlar çok ders çıkardım. Parayı bulunca karısı ve çocuklarını unutan kişi olmadım., olamam da. Hayatımda kadınlar ve çocuklar en duyarlı olduğum konulardır.”

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

“İlk evliliğim de 2,5 yaşındaki hasta çocuğum öldü. Ona dokunamadım bile. Mezarı kaydı, mermer bile yapamadım. Çocuğumun mezarı bile yok. Sağlıklı çocuklarım olduğu için onlarla yaşamak için Allah’a hep dua ettim. Onlara bir şey olmasın bana olsun dedim hep. Onlar kendi düzenini kurmak için Deniz hanım zar atarak evliliği bitirdi. Her şeyi yıktı, yaktı. Bana ihanet eden insanla işim olmaz. Ben kardeşlerimle 10 yıldan fazladır görüşmüyorum. Babamla da daha yeni barıştım. Köprü altlarında kalsam inanın mutsuz olmam. Görkem peşinde koşan bir adam değilim.”

“MARKA BENİM KOLYEM SATILARAK YARATILDI”

Ahmet Çiçek’in 4 ay önce boşandığı Deniz Çelebi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Biz kısa bir süre önce boşandık. Sizin de bildiğiniz gibi ‘Midyeci Ahmet’ markasında ilk günden bu güne kadar çok emek verdim. Bu marka benim kolyem satılarak yaratıldı. Bugün geldiğimiz noktada, gayet medeni bir şekilde boşanırken, Beşiktaş merkez şubeyi bana verdi. Ama ben ve çocuklarım bugün mağdur ediliyoruz. Geldiğimiz noktada bana ve çocuklarıma verdiği şubeyi bugün elimden almaya çalışıyor. Anti propagandasını yapıyor. Çünkü benim bir kadın olarak ayakta durmaya çalışmamı istemiyor. Ben iki çocuğumla mağdur ediliyorum. Çok emeğim var. Markayı ben ayakta tuttum. Bugün mağdur ediliyorum. Bütün midyeleri ben yaptım. Ben satışa sundum. Ben vicdan diyorum. Zaten bütün lezzeti benim elimden geçti. Burayı ayakta tutmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Herkesin Ahmet’in gerçek yüzü görmesini istiyorum. Biz çok medeni ayrıldık. Dokuzuncu gününde karşıma şube açıldı. Bugün de beni kapattırmaya çalışıyor” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.