Michael Schumacher’in Bilinci Açıldı

Fransa’da gizlice bir özel hastanede kök hücre tedavisine başlatılacağı konuşulan Michael Schumacher’in, bilincinin açıldığı ve iyileşme sürecinin hızlandığı iddia edildi. Hastane çalışanlarının da teyit ettiği bilgi, henüz aile tarafından onaylanmadı.

5 yıl önce gittiği Alp Dağları’nda kayak yaptığı sırada kontrolsüzce düşen Formula 1’in efsanevi pilotu Michael Schumacher’den iyi haber geldi. Fransa’da bir hastanede tedavisi devam eden efsane pilotun bilincinin açıldığı iddia edildi. Hastane çalışanlarından, Michael Schumacher’e bakmakla görevli hemşirenin de onayladığı bilgi efsane pilotu seven herkesi heyecanlandırdı.

”BİLİNCİNİN YERİNE GELDİĞİ KONUSUNDA SİZİ TEMİN EDEBİLİRİM”

Kök hücre tedavisine başlatılacağı iddia edilen Michael Schumacher’in, Fransa’da Fransız Cerrah Philippe Menasche tarafından tedavi edileceği ve şuan bilincinin açık olduğu konuşuluyor. Hastane çalışanlarından, Michael Schumacher’in bakımını yatığı öğrenilen hemşire konuyla alakalı olarak, ”Bilincinin yerine geldiği konusunda sizi temin edebilirim” diyerek sevenlerini heyecanlandırdı.

Konuyla alakalı Michael Schumacher’in ailesi bir açıklama yapmazken, iddiaların aksi yönünde bir açıklama da gelmedi. Michael Schumacher yaklaşık 5 yıldır bitkisel hayatta ve vücudunun büyük bölümü felçli bir şekilde hayata tutunmaya çalışıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı