MHP’nin hedef aldığı Ebru Baki’nin programı erken bitti!

MHP ile meydana gelen gerginliğin sonrasında Habertürk’te 2 kritik isim görevden alındı. Suların durulmadığı yayın organında bugün de enteresan bir vaziyet meydana geldi. Her sabah ekrana gelen Ebru Baki’nin ‘Para Gündem’ programı, bugün 2 saat erken bitirildi.
Takip et
MHP’nin hedef aldığı Ebru Baki’nin programı erken bitti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Habertürk TV’de MHP‘nin anayasa teklifinin tartışıldığı 4 Mayıs tarihli yayının sonrasında partinin Genel Başkan Yardımcısı Ulvi Yönter’in Para Gündem programı sunucusu ve kanalın Ekonomi Müdürü Ebru Baki’ye hakaret içeren mesajları ile başlayan kriz devam ediyor.

Dün bu mesajlara yayında tepki göstererek, Yönter ve MHP’yi özür dilemeye çağıran Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir ve kanalın Genel Yayın Yönetmeni Kürşad Oğuz görevden ayrılmıştı. Devlet Bahçeli başta olmak üzere MHP yönetiminden ise sosyal medyada gün boyu “Habertürk TV izlemiyorum” kampanyası yürütüldü.

PROGRAM 2 SAAT ERKEN BİTTİ

Bu gelişmelerin sonrasında yayın akışından kaldırılan Para Gündem ise daha sonra akışa eklendi ve sabah yayında gene ekranda yer aldı. Fakat her gün 09.00-12.00 arasında yayınlanan program bugün saat 10.00’da bitirildi. Habertürk.com Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Barlas’ın misafir olduğu programda meydana gelen krizle alakalı bir yorumda bulunulmadı.

“PARDON ARAMIZ YOKMUŞ, KAPATIYORUZ”

Programın sonunda ise Ebru Baki dün sosyal medyada çok konuşulan AK Parti’nin CHP hakkındaki “Yalan Imalat Makinesi” isimli çizgi filmi ile muhalefet liderlerinin “128 milyar dolar nerede?” paylaşımlarını aktarırken, “Dün sosyal medyada çok tartışılan konulardan biri de buydu. Diğerleri de malumunuz…” şeklinde konuştu ve araya gittiklerini belirtti. Fakat daha sonra, “Pardon aramız yokmuş, kapatıyoruz” diye yayını Meltem Acet’in sunduğu haber bültenine devretti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.