MHP’den Habertürk sunucusu Ebru Baki’ye ağır suçlama!

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, sosyal medya hesabından Habertürk sunucusu Ebru Baki’ye yönelik ağır ithamlarda bulundu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıkladığı 100 maddelik yeni anayasa teklifinin konuşulduğu programa büyük tepki gösteren MHP’li Yönter, sunucu Ebru Baki için “MHP’ye tahammülsüzlüğünü ifşa eden, alaycı gülümsemesiyle gerçekleri çarpıtan sözde bir gazetecidir. Konuklarını MHP düşmanları arasından seçmesi tam bir kokuşmuşluktur” şeklinde konuştu.
Takip et
MHP’den Habertürk sunucusu Ebru Baki’ye ağır suçlama!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Genel Başkan Devlet Bahçeli‘nin bugün açıkladığı 100 maddelik yeni anayasa teklifinin konuşulduğu Habertürk’teki programın sunucusu Ebru Baki’ye yönelik ağır ithamlarda bulundu.

MHP’den Habertürk sunucusu Ebru Baki’ye ağır suçlama!MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter.

Yönter şunları yazdı:

Habertürk’te art niyetli Ebru Baki’ye misafir olan Kemal Öztürk, Pınar Kandemir Hacıbektaşoğlu ile Gülfem Saydam Sanver’in Genel Başkanımızın 100 maddelik anayasa önerisini karalama çabaları edepsizlik ve terbiyesizliktir. Ne o, kaldıramadınız mı? Kudurdunuz değil mi?

“ÇİRKEFLİĞİ VE ÇİRKİNLİĞİ TERCİH ETTİLER, YUH OLSUN”

Ebru Baki, her seferinde MHP’ye tahammülsüzlüğünü ifşa eden, alaycı gülümsemesiyle gerçekleri çarpıtan sözde bir gazetecidir. Konuklarını MHP düşmanları arasından seçmesi tam bir kokuşmuşluktur. Bugünkü golü çıkaramayınca çirkefliği ve çirkinliğe tercih ettiler. Yuh olsun!”

MHP’den Habertürk sunucusu Ebru Baki’ye ağır suçlama!MHP’den Habertürk sunucusu Ebru Baki’ye ağır suçlama!Devlet Bahçeli canlı yayında açıkladı: 100 maddelik yeni anayasa önerimizin hazırlık aşaması tamamlandı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.