adplus-dvertising

MHP lideri Bahçeli: ‘Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır’

MHP Lideri Devlet Bahçeli, MYK sonrası mühim açıklamalarda bulundu. Bahçeli, “Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Erdoğan’ın seçilmesi için olağanüstü çaba sarf edilecektir” şeklinde konuştu.
Takip et
MHP lideri Bahçeli: ‘Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MHP GENEL BAŞKANI BAHÇELİ’NİN AÇIKLAMALARINDAN SATIR BAŞLARI:

Partimiz 2023’e kilitlenmiştir. Algı operasyonları, linç kampanyaları, 2023 senesinin ümitlerini kesinlikle kıramayacaktır. Kılıçdaroğlu için 2023, bitiş ve tasfiye senesi olacaktır. Artık saklanacak ve kaçacak vaziyeti kalmamıştır. Ne yaman çelişkidir ki Yunanistan’ın tahrikleri CHP’nin gündeminde yoktur.

SEÇİME HAZIRIZ, ADAYIMIZ ERDOĞAN

MHP 2023 seçimlerine hazırdır. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Erdoğan’ın seçilmesi için olağanüstü çaba sarf edilecektir.

YUNANİSTAN’IN S-300 TACİZİ

Karşılıksız ve yaptırımsız bırakılmamalıdır.

SOSYAL MEDYADA DENETİM ŞARTTIR

Hiç kimse yürüyüşümüzü engellemeyecektir. Son gelişmeler göstermiştir ki sosyal medyanın mutlak suretle denetim altına alınması şarttır. Bunun yanı sıra ahlaki ve hukuki açıdan sınırlandırılması yaşam memat konusudur. 1 Ekim 2022 tarihinde TBMM çalışmalarına başlar başlamaz hazırlığı büyük oranda tamamlanmış olan sosyal medya düzenlemesi kanunlaştırılmalıdır. İnsanların özel hayatlarının siyaset malzemesi yapılması vahim bir ahlaksızlıktır. Milli güvenliğimiz sosyal medyada tahrip edilmemelidir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.