adplus-dvertising

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den önemli açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM’de partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulunuyor. Bahçeli, “Bazı sorunlarımız olabilir, problemsiz yaşam, hayatsız problem yoktur. Marifet problemlerin el birliğiyle, güç birliğiyle çözüme kavuşturulmasıdır. Beraber çok daha kuvvetli olacağımız unutulmamalıdır. Hiçbir vatandaşımız enflasyon canavarına ezdirilmeyecektir. Fahiş fiyat artışlarının ekonomik temeli yoktur. Bu kapsamda hükümet dikkatli, dengeli bir mücadelenin içindedir” şeklinde konuştu.
Takip et
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den önemli açıklamalar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İşte Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar…

“Memurlarımızın emeklilerimizin ve bütün vatandaşlarımızın ekonomik faydasını gözetecek, enflasyona karşı güvenlik kuşağı tesis edecek her adıma sonuna kadar destek vereceğiz.”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den önemli açıklamalar

“Vatandaşımızın cebine ve cüzdanına göz dikenler hesap verecektir. Fiyat etiketlerini devamlı yukarı yönlü güncelleme gayesinde olan vicdansızların iyi niyetinden bahsetmek mümkün değildir.”

“Türkiye’nin gelecek rotası ‘zilletin’ ilkelliği ile değil, ‘cumhurun’ iradesi ile çizilecektir.”

“Çalışmamızın karşılığını 3-5 anketçi müsveddesinden, 5-10 yarım porsiyon aydın ve kiralık kalemden beklemiyoruz. Bunu aklımızdan dahi geçirmiyoruz. Milletimiz duysun, görsün ve taltif etsin yeter diyoruz.”

“Demokrasiye ve millet iradesine kast etmek için sıraya giren güdümlü anket firmalarının tamamı birden ayaklarımızın altında paspastır.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.