MFÖ, İzmir’de konser öncesi deniz keyfi yaptı!

MFÖ, 2 sene aradan sonra ilk konserini İzmir’de verdi. Club Marvy’de sahneye çıkan grup, konser öncesi eski dostları Feride Edige ile deniz keyfi yaptı.
Takip et
MFÖ, İzmir’de konser öncesi deniz keyfi yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

BAYRAM SAHNESİ
Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur, pandemi sebebiyle 1.5 sene uzak kaldıkları dinleyicilerine nihayet kavuştu. Türk müziğinin mühim gruplarından MFÖ, bayramın ilk günü İzmir’deki Club Marvy Otel’de sahneye çıktı.

GEÇMİŞİ YÂD ETTİLER
MFÖ, hareketli performansıyla sevenlerine keyifli bir akşam yaşattı. Grup mensupları konsere deniz keyfi yaparak hazırlandı. Plajda eski dostları Feride Edige ile bir araya gelen Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur, eski günleri yâd etti.

MFÖ, İzmir’de konser öncesi deniz keyfi yaptı!

Mazhar Alanson bu fotoğrafı ‘İki sene sonra ilk konserimizi verdik. İyi konuk ettiler, seyirci iyiydi… Biz de hasret kalmışız, 20 sene sonra ilk kez üçümüz beraber yüzdük elbet ki bir günlüğüne!’ notuyla paylaştı.

MFÖ, İzmir’de konser öncesi deniz keyfi yaptı!

Pro İletişim’in kurucusu Feride Edige, plajda Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’la çektirdiği fotoğrafı Instagram’da paylaştı: “1968/69 Kalamış/Moda’dan 2021 Marvy’ye. Yaşayana, yaşatana, yaşadıklarımıza şükürler olsun.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.