Mezarlıktan Gelen İnleme Sesleri Ortalığı Karıştırdı

Aydın’da gece yarısı Kızılcaköy Mezarlığı’ndan gelen inleme sesleri ortalığı karıştırdı. Çevredekiler panikle jandarmaya haber verdi.

Aydın’ın Efeler ilçesine bağlı Kızılcaköy Mezarlığı’ndan gelen inleme sesleri üzerine çevredekiler büyük korku yaşadı. Bölge halkı korku ve panikle jandarmaya haber verdi.


Jandarma ekiplerinin incelemelerinin ardından seslerin mezarlardan değil, mezarlıktaki bir kuyudan geldiği tespit edildi. Seslerin, define ararken kuyuya düşen definecinin yardım çığlıkları olduğu belirlendi. Yaklaşık 20 metre derinlikteki kuyuya düşen defineci, sabah saatlerine kadar süren çalışma sonucu kurtarılabildi ve hastaneye kaldırıldı.

Gelen bilgilere göre Ü.İ isimli şahıs, defineci grubuyla birlikte gece yarısı mezarlığa geldi. 20 metre uzunluktaki kuyuya inmek isterken Ü.İ. kuyuya düştü. Kuyuya düşen Ü.İ.’nin, bacağı, kolu ve kaburgaları kırıldı. Defineci grup bir süre Ü.İ.’yi kurtarmaya çalışsa da, kurtaramayacağını anlayınca olay yerinden kaçtı. Bir süre sonra mezarlığın yakınlarından geçen kişiler tarafından Ü.İ.’nin inleme sesleri duyuldu ve jandarmaya haber verildi.

JANDARMA ARAMA BAŞLATTI

Vücudunun çok sayıda yerinde kırıklar tespit edilen Ü.İ.’nin tedavisine devam edilirken, Ü.İ.’yi kuyuda bırakıp kaçan diğer defineciler için arama çalışması başlatıldı.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı